Wpis z mikrobloga

LotR od Amazonu się szykuje. Ale wiadomo jak to jest z hypem, nie ma co się nastawiać, bo można się zawieść. Z drugiej strony jeśli władowali w to taki budżet to (raczej) muszą być pewni sukcesu.


@Kutalongest: teraz juz sie nie robi takich seriali jak GoT. Kiedys to byli czasy teraz juz nie ma
  • Odpowiedz
@GordonShumway: też bym obejrzał jeszcze raz got, ale jak sobie przypomnę te koszmarne ostatnie dwa sezony (a zasadzie od momentu jak Stannis postanowił spalić własną córkę, nie pamiętam który to sezon dokładnie) to mi przechodzi.

Pozostaje czekać na książkę, może kiedyś doczekamy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LordRegis: coooo xD dzięki za spoiler bo teraz oglądam, po przeczytaniu wszystkich książek, i co tam się #!$%@? to nie mam pytań, po co zmieniali aż tak wiele rzeczy, aż się boję widzieć końca 8 sezonu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ffrankowski: yy, to słabo może słuchałem(audiobook) albo nie pamiętam już, muszę ostatnia część przesłuchać jeszcze raz.
Ale w książkach bloton nie poślubił sansy, tylko jej koleżankę, w książce hound nie bil się z brienn (wtf xD) no ogólnie serial mam wrażenie że zrobili tak pozmieniali parę rzeczy żeby było prościej albo efektowniej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ffrankowski:
Ogar, nie mogłem sobie przypomniec tego słowa heh
kiedy? Przecież w książce dostał od zolniezy lannisterow w karczmie gdzie był z Arią.
Albo pominąłem przypadkiem trochę rozdziałów albo mam słaba pamięć :P
  • Odpowiedz