Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy zdazyliscie zauważyć, ale usługa Video Pass dodała do każdego filmu i serialu polskiego lektora ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#ps5 #ps4
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KortezPL: nie xD aż się zdziwiłam przed chwila bo chciałam przewinąć i ni c---a. Ale czego my się spodziewamy. Dają coś tylko na Polski rynek. Nie dość, że z samego początku większość filmów i seriali nie ma lektora, to jeszcze przewijanie nie działa. Jakby tak szło na rynek amerykański, to wszystko byłoby tip top.
  • Odpowiedz
@Snaki: W większości przypadków jeśli mam wybór TYLKO pomiędzy polskim dubbingiem, a polskim lektorem to jednak wolę lektora. Jakoś lektor drażni mnie mniej niż aktorzy ruszający ustami całkowicie bez sensu w stosunku do tego co się słyszy. ¯\_(ツ)_/¯ Najlepiej jednak ofc w języku oryginalnym + ewentualne napisy.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: no i tak robię, lektor zagłusza wszystko, efekty, muzykę. Do tego jest całkowicie bez wyrazu i zagłuszając również aktorów nie ma ekspresji w tym co mówią, jest chyba różnica czy ktoś powie smutno "on umarł" a wesoło "on umarł"

@Ryszardzislaw: zawsze są napisy, lepsze lub gorsze, jak ktoś ogarnia angielski ale nie na tyle żeby że słuchu wszystko w biegu wyłapać to chociażby angielskie napisy mocno pomagają
  • Odpowiedz