Wpis z mikrobloga

@Erados: w dodatku są najciekawsi bossowie, jak to zresztą często bywa w grach od FS. Laurence i Kos przede wszystkim robią robotę :D Jeżeli jeszcze masz podstawkę to mocno polecam DLC dokupić.
@Policjant997: Bloodborne tylko wersja goty, bo dodatek kosztuje chyba 70zł do pobrania. Ja też ten błąd popełniłem, bo kupiłem używkę bloodborna, za 30zł, patrze dodatek do pobrania 70zł, a niżej promka była na wersje goty za ~60zł
@Cinkito: wiem ogolnie bo slyszalem ale nie chce spoilerow dlatego sie nie interesuje tym tematem. Bo kiedys pewnie jak mnie bedzie stac i najdzie ochota to kupie dodatek i przejde. Z tym ze troche nudy byloby przechodzic podstawke od nowa bo przeszedlem 3 razy ale na szczescie mam stary save. Nie pamietam ktory lvl ale wyfarmilem dosyc sporo bo kilka statystyk wymaksowalem
Ja to lubie wszystkie soulsy ale denerwuja mnie strasznie
@Erados: ja to w soulsy zawsze gram solo, bo w ten sposób mam najwięcej frajdy z gry :D Nie lubię "drogi na łatwiznę", ale mam świadomość, że nie wszyscy po prostu mają na tyle cierpliwości i skilla do tej gry żeby sobie na lajcie solo biegać.
odpowiedz


@Celinka95: Co do killozone to sie nie zgodze. Gralem w ta starsza wersje i mnie strasznie nudzila bo gameplay i rozgrywka byla sztywna. Nie bylo tej "plynnosci ruchu". Za to zagrywalem sie np. w bf4 i bf1 co polecam :) Ale do tych gier trzeba miec odpowiednie podejscie bo latwo znalezc wady produkcji, ale rozgrywka sama w sobie daje duzo funu. A killzone shadowfall? ten nowszy killozne? jak go odpalilem
@Cinkito: Haha no wiem otoz to xd I dlatego uwazam ze do soulsow trzeba miec odpowiedni nastroj bo latwo sie zdenerwowac i stracic psyche xd

Ale ja biegalem solo i to naprawde duzo bo 3x przeszedlem bloodborna i ds3 az mi sie znudzilo mozna powiedziec, choc tak naprawde nie o tyle ze znudzilo co wole poswiecac czas innym gra, bo uznalem ze gralem wystarczajaco dlugo :P Najwiekszy problem mialem z dark
@Erados: no ja w obu mam platyny (w DS1 i Sekiro też zresztą). Bloodborna też kilka razy przechodziłem i pewnego razu zrobiłem sobie wyzwanie żeby całą grę (z lochami) przejść na podstawowej wartości życia xD Było trochę zabawy z tym, samą podstawkę zrobiłem, ale w dodatku już się poddałem i coś tam to życie podniosłem.
@Policjant997: miłego grania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dla mnie akurat wybrałeś trzy słabe gierki. Klon DS3, ukryty plan to XD a Killzone no już w premiere były słabe opinie, a obecnie w to grać to tak średnio bym powiedział. Grałem trochę po multi to sporo wyjadaczy zostało i ciężko się wbić w ten rytm gry ( ͡° ͜ʖ ͡°)