Wpis z mikrobloga

Obejrzałem sobie wczoraj hejtpark w #kanalsportowy. Gonciarza nigdy nie oglądałem i nie śledziłem ale coś tam z internetów mimowolnie do mnie dotarło, że dużo ludzi ciśnie z niego bekę i odeszła od niego dziewczyna. No ale postanowiłem sobie popatrzeć i posłuchać co ma do powiedzenia. Moje wnioski są takie:

Gość masturbuje się swoim wannabe intelektualizmem opartym na szerokim patrzeniu na różne kwestie, robieniu filozofii praktycznie ze wszystkiego. Jakby ktoś go zapytał co sądzi o strzyżeniu długowłosych psów to by to rozwlekł jednocześnie powtarzając że nie zrobił researchu na ten temat więc nie ma zdania, bo to trzeba tego no, świat nie jest czarno biały.

Rozumiem głębsze zastanowienie się nad różnymi sprawami aby uniknąć ignorancji, rozumiem nawet przez szacunek do istoty danego problemu bo sam nie wypowiadam się o czymś o czym nie mam pojęcia, lubię pofilozofować ale do luja pana, przecież jego wczorajsza postawa jest tym tak przesycona że aż stał się groteskowy. Zawsze jak widzę jak ktoś czymś nadmiernie epatuje to wiem że mam do czynienia z osobą pretensjonalną. On za fasadą tej pozy która tak krzyczy używając mądrych słówek, skrywa prawdziwe ja, te dywagacje, to nie było naturalne. Nie różni się od ludzi którzy na wszystkie strony srają sarkazmem jako jedynym atrybutem który posiadają aby pokazać że niby mają dystans i są inteligentni. W efekcie koleś się rozmydlił, zamiast może zakomunikować że jest osobą o szerokich horyzontach (nie przeczę) zakomunikował jaki jest miałki. No albo po prostu bal się że jak zajmie stanowisko w jakiejkolwiek kwestii to mu słupki spadną.
#gonciarz #hejtpark #polskiyoutube