Wpis z mikrobloga

@sophisticated7: ciężko to wytłumaczyć, smak może nie 50 a 70. Jeżeli chodzi o zapachy to jest trochę skomplikowane. Niektóre czuję normalnie, a niektóre przez załóżmy 5 sekund. Jak gotuję zupę to pod koniec gotowania nie czuję jej już w ogóle
  • Odpowiedz
@sophisticated7: w grudniu xD mam nadzieję, że wróci, ale może to mogło spleść się z czymś innym. Ogólnie mój stan zdrowia jest dość słaby, także wszystko jest możliwe. W tym miesiacu chyba będę wiedział co i jak.
  • Odpowiedz
@ZielonkaUno: o #!$%@?, a mamy maj :O #!$%@?, ja stracilem smak jakos w niedziele wieczorem i juz mnie meczy to strasznie, w sumie dzisiaj pierwszy dzien izolacji, jeszcze jakbym trafil na ta izoalcje 3 tyg temu czy za tydzien to wyjebongo, ale majowka mi sie #!$%@?..

A miales moze biegunke XDD?
  • Odpowiedz
@sophisticated7: nie, moje objawy były typowe dla przeziebienia, dodatkowo ten smak i zapach. Czasami oddychało się ciężej, ale to tak od czasu do czasu. Ogólnie już się przyzwyczaiłem i nie przeszkadza mi to jakoś bardzo. Znam tylko jedną osobę, która ma podobnie jak ja, także nie przejmuj się. Wszystko będzie dobrze i wrócisz do formy szybciej niż myślisz!
  • Odpowiedz
@sophisticated7: byłem mocno uzależniony od pepsi i pilem 1.5l na dzien przynajmniej, od przechorowania pije może jedna puszkę 330 na miesiąc. Smażone jajka kurze smakują jakbym jadł smalec takie wrażenie, muszę mocno doprawiać szczególnie solą. Udka z kurczaka czy pierś w sumie sa bez smaku.
Za to polubiłem czekoladę gorzką. Ogółem dobrze i niedobrze. Najgorzej jest z zapachami
  • Odpowiedz
@sophisticated7: ja jestem mechanikiem i to jest najgorsze bo jak poczuje benzyne to mnie mdli. Ropy nie czuje wcale, tak samo innych płynów z samochodu a kiedyś byłem w stanie po zapachu wszystko poznać. W dodatku jeszcze lakiery i rozpuszczalniki też mnie mocno odrzucają, dobrze że mam maske z pochłaniaczami weglowymi
  • Odpowiedz