Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1354
Parę miesięcy temu dostałem od brata gówno #klawiaturamechaniczna Hykker z Biedronki z #!$%@? MX Blue. Chyba coś się wylało przy czyszczeniu. Gdy ją brałem tylko parę mniej ważnych klawiszy nie działało. Dziś po wyjęciu z szafy nie działała większość, do tego podświetlenie też prawie padło.
Jako że nie mam nic do stracenia i nie rozkrecę całkiem bo front plate jest trzymany przez wlutowane switche, postanowiłem pójść drogą Linus Tech Tips i wykąpać ją w zmywarce ze zdjętymi keycapami i bez detergentu.
Teraz poczekam tydzień na wysuszenie.
Plusujcie żeby być wolanym do wyniku końcowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#komputery #linustechtips
Pobierz RicoElectrico - Parę miesięcy temu dostałem od brata gówno #klawiaturamechaniczna Hyk...
źródło: comment_1619710643lbcnqJcFKoVynYmEIIZbMx.jpg
  • 46
@RicoElectrico: Taką klawiaturę można spokojnie w ciepłej kranówce z dodatkiem detergentu wypłukać w miednicy (szczególnie jak zasyfiona klejącym napojem albo jakimś żarciem z cukrem), wysuszyć i będzie czysta. Ale mycie nie przywróci połączeń elektrycznych. Jeśli już coś nie działa, to płukanie na 99% nie pomoże.
A pada do playstation mozna wykąpać?
Analog nie odbija i jest tam kurz ktory podobno po rozkeceniu mozna przedmuchac. Ale to duzo roboty, moze mycie w zmywarce bez rozkrecania pada pomoze?!