Wpis z mikrobloga

Skoro mamy za sobą wojenki i gówno posty, pora na coś legitnego. Głosujta na najbardziej oczekiwaną grę w tym roku, elo.(Tak, nie ma wszystkiego, wybrałem najważniejsze)
#ps5 #xbox #ps4

Czekam jak Pawlawicz na jarzynową na następującą grę AAA:

  • Ratchet & Clank Rift Apart 9.5% (25)
  • Resident Evil Village 10.2% (27)
  • Halo Infinite 2.3% (6)
  • Battlefield 6 17.0% (45)
  • Returnal 1.1% (3)
  • Deathloop 0.4% (1)
  • Horizon Forbidden West 22.7% (60)
  • Far Cry 6 9.5% (25)
  • Dying Light 2 8.7% (23)
  • Inne/Same gunwa w tym roku 18.6% (49)

Oddanych głosów: 264

  • 26
@kurminator: jeżeli nie wyjdzie w tym roku to najbardziej z tej listy czekam na Far Cry 6 (co nie znaczy, że kupie na premierę xD) i Dying Light 2 bo jedynka była miodna i swojego czasu zamiast na wagary z kumplami chodzić to wagary spędzałem przy kompie z DL. xDD Problem w tym, że od dłuższego czasu nie dostaliśmy żadnego nowego gameplayu co może być niepokojące.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Policjant997: Ja też czekam na Far Cry 6 i DL2, ale do samego końca mam nadzieję na informacje, że porzucają #!$%@? starą generację.

Przecież już poprzednie części się dławiły na old genach, a nikt nie chce reskina tylko czeka na rewolucję w obu seriach
Z tej listy jak dla mnie odpadają Returnal, Ratchet i DL2. Nie moje klimaty. Czekam bardzo na Deathloop, ale dopiero za rok ponad w XGP trafi, ale do tego czasu ogra się inne świetne gierki jak nowe Halo, Forza, Starfield i coś czuję, że nowe IP jeszcze wyjdzie do tego czasu w XGP ( ͡° ͜ʖ ͡°)