Wpis z mikrobloga

@mariokario124 jeśli chodzi o SOR na Kopernika mam same złe wspomnienia, więc ten bym omijała szerokim łukiem. Kiedyś słyszałam że SOR w Szpitalu Wojskowym jest najlepszy (raz tam nawet byłam ze stłuczeniem, szybko mnie przyjęli), ale teraz widzę że ma opinię 2.2 na google, więc szału ni ma ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@mariokario124: Nie ma, że jakiś jest najlepszy, a jakiś najgorszy. Wszystko zależy od okoliczności - jaki rodzaj urazu, jak duża kolejka - no i pamiętaj, że na SORze obowiązuje system kolejkowania. Możesz być jedną z kilku osób w poczekalni ze skręconą kostką, ale co chwila wpada ktoś z zawałem, udarem, odciętą kończyną i czekasz sobie np. 10h.
  • Odpowiedz
@mariokario124: to nie ma tak że gdzieś jest najlepszy a gdzieś najgorszy zasadniczo w całym mieście jest podobnie a wszystko zależy od okoliczności.
A opiniami google nie ma co się przejmować bo tam tylko opinie wrzucają źli ludzie którzy uważają że mieli złą obsługę.
  • Odpowiedz
@Agemaker zabrzmiało jakby nie było tam tego soru od pięćdziesiątego ósmego, więc aż sprawdziłam, przenieśli się 3 msce temu, więc nie mam aż tak dużego poślizgu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz