Wpis z mikrobloga

Liczba polubień: 2 064

iga_smiechowicz Wczoraj spędziłam dzień bez social mediów i to byl dobry dzień. Dlatego wróce tutaj po programie. Dam sobie czas na pracę, skupienie, okiełznanie moich emocji. Ale przede wszystkim czas na przygotowanie się...bo mimo chwilowego kryzysu jestem mocnym zawodnikiem, zawsze pracowałam z ludźmi i dla ludzi, pomagałam innym, prowadziłam zajęcia, spędzałam czas z przyjaciółmi. Nie miałabym tego wszystkiego gdybym byla taka jak piszecie, taka jak mnie opisują. Nie pozwolę żeby byle kto mi tę radość przygasił. :) Oglądają mnie dzieci, które uczę , goście których gościłam na animacji, dzieci które uczyłam kiedyś a dziś są duże. Mnie można na chwilę zatrzymać, ale nie zniszczyć. Potrzebuje siły i merytorycznej wiedzy którą stale gromadzę. Będe się nią dzielić, ale w swoim czasie. Trzymajcie się i do zobaczenia wkrótce !:)

#seeusoon ❤️

Odpisze na Wasze wiadomości jak tylko na nowo się zaloguje. Dziękuje za nie!
#wyloguj.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 13
  • Odpowiedz
@wyrywkowa: Zobaczymy czy to prawda. Już się różne plotki pojawiały więc nie chce się przesadnie ekscytować ale w tym kontekście jej sugestie o wielkiej zmianie o 180° czy tekst o tym że przyszła do programu mając czyste intencje wypadają dość ciekawie. W sumie jeśli to prawda i będzie próbowała wmawiać że małżeństwo nie miało prawa się udać to będzie taka gównoburza że z drugiej strony nie mogę się doczekać
  • Odpowiedz
@ART_31ja: Ja pierdziele, ona odpisuje jak moja siora - udaje ze to ją nic nie obchodzi a tak naprawdę siedzi na niewidocznym i co 5 minut sprawdza fejsa/social media
  • Odpowiedz