Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 30
148 056 + 71 = 148 127

Zrobiłem dzisiaj w tym roku najwięcej km: 71km zarejestrowane, ogólnie to 75 km. Większość trasy przez pola, lasy, gdzieniegdzie pojawiał się jakiś asfalcik . Niestety po 50 km zaczęły atakować pierwsze skurcze prawego uda - macie jakiś sprawdzony sposób na to dziadostwo? Bo miałem to i w tamtym roku i jak widzę w tym dalej jest…

Poza tym jadąc na rowerze złapała mnie rozkmina: jak miłośnicy #kwadraty zaliczają kwadrat, gdy on wypada na środku akwenu wodnego albo na terenie zastrzeżonym, np wojskowym czy kopalni odkrywkowej?

Załączam też najciekawsze ze zdjęć, które zrobiłem na tej wyprawie ;p

#rowerowyrownik #gravel

Skrypt | Statystyki
Draakul - 148 056 + 71 = 148 127

Zrobiłem dzisiaj w tym roku najwięcej km: 71km za...

źródło: comment_16196284555bvRhu9yYi7tyxXy0IZ53J.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@Draakul: jeździsz na spd ? może kwestia źle ustawionych bloków, następna rzecz do sprawdzenia czy masz siodełko prosto ustawione i czy nie jest za nisko :) jeśli to będzie dobrze to polecam zakupić w sportowym (np decathlon czy inny go sport) izotonic w proszku do rozpuszczania w wodzie :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Krasnal_eg w spd. Moze fakt cos z blokami jest nie tak, bo wiele razy je już poprawiałem. Hmm z izotonikiem to jest niegłupi pomysł, ile wciąż można wodę pić ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Draakul: jechać lżej ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie skurcze na rowerze lapaly dwa razy w zyciu po 70 minutach na wyscigu jak spędziłem ponad progiem okolo 50minut łącznie, a drugi raz jak jechalem pierwsze 100km i jechałem zbyt mocno 3-4 strefa tętna caly czas.

W moim przypadku kazdorazowo byla to reakcja na raczej maksymalny wysiłek.
druga opcja to mineraly i witaminy magnez, potas, b12 :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Draakul:

Poza tym jadąc na rowerze złapała mnie rozkmina: jak miłośnicy #kwadraty zaliczają kwadrat, gdy on wypada na środku akwenu wodnego albo na terenie zastrzeżonym, np wojskowym czy kopalni odkrywkowej?


Trzeba czekać na jakieś dni otwarte. Ewentualnie można się zatrudnić w kopalni lub wstąpić do wojska( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Krasnal_eg: kiedyś miałem kilka saszetek z kfd(dostałem do białka) i nawet fajnie ten napój smakował, tylko potem się popatrzyłem na cenę :/

@Hipodups: Ciężko jechać lżej ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mimo, że i tak jechałem o wolniej niż asfaltem, to przez ciężkość terenu i tak się bardziej męczyłem. Ciężko jechać spokojnie, to nie wypad pieszy z aparatem, kiedy da się czymś innym zająć uwagę
  • Odpowiedz