Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Rabusek: Ty się dobrze czujesz? XD Spalinowa na 150m2? Dłużej ją będziesz odpalał niż kosił.

Najmniejsza elektryczna z nożem 32cm. Spalinowe to się bierze na aerał ~1000m2 i większy.
  • Odpowiedz
@Rabusek: a serio to #!$%@?, wiadomo że dobrze szukasz. Wybieraj wśród Briggs&Stratton, Stihla, Stigi. Żaden z ich modeli raczej nie jest bublem. Najlepiej uderz to małego specjalistycznego sklepu jednej z w/w firm i doradzą na miejscu
  • Odpowiedz
@Rabusek: u rodziców koszę spalinową, teraz mam mały ogródek i bardzo mnie irytuje zabawa z przewodem od elektrycznej, już bym wolał jednak wygospodarować więcej miejsca na rzecz spalinowej.

i nie wiem co to z dupy za argument że spalinową odpala się długo, chyba tylko wtedy gdy ma się bicka jak niemowlak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: ja mówię serio. 150m2 to jakieś 15min koszenia, na to się bierze małą, lekką i cichą kosiarkę a nie ciężką lochę co słychać w całej okolicy. Jak masz jeszcze płaski teren bez przeszkód między którymi trzeba robić slalom to tym bardziej. "Problem" kabla to moim zdaniem nic w porównaniu do komfortu (a raczej jego braku) przy kosiarkach spalinowych. Jeszcze jak masz żonę której przypadnie kiedyś koszenie to przygotuj się z
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Trzeba przyznać, że kosiarki elektryczne nie są dla ludzi z IQ50 bo ciężko wpaść na to, że aby kabel nie plątał się pod nogami to zaczyna się koszenie od środka trawnik, np. w prawo i wtedy rzucamy przewód na lewą część trawnika i nic się nie plącze bo od niego cały czas przecież odjeżdżamy, a następnie kosimy czesc lewą i analogicznie przerzucamy kabel na drugą stronę i znowu nic się nie plącze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rabusek: chodzi mi o gęstość a raczej nie gęstość tej trawy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) spoko moim zdaniem na Aku da radę bez problemu. Warto sobie wtedy do kosiarki podposawac np wkrętarka czy wykaszarke na Aku jednego producenta to wtedy jeszcze przyoszczedzisz
  • Odpowiedz