Wpis z mikrobloga

Nie jestem fanem PO delikatnie mówiąc. Ale byłem #bojowkaradkasikorskiego Wydawało się, że gość przewyższa o głowę całą polską scenę polityczną. Jednak nie, okazało się, że Radek wraz z całą platformą do tej pory nie rozumie, czemu rządzi PIS. Dlatego za prawdę powiadam wam: PiS będzie rządził tak długo, jak za jedyną sensowną alternatywę będzie uchodziło PO, bowiem PO jest już pustą wydmuszką która nie jest zdolna do walki z PiSem. Tak jak nie jestem fanem Hołowni, tak trzymam kciuki, żeby zeżarł całe poparcie platformersów. (ʘʘ) #polityka #neuropa #4konserwy #bekazpo
Pobierz
źródło: comment_1619609046RX3ktzYpU94wsZJLX5ipKu.jpg
  • 8
@Villanova: tyle, że Sikorski ma tu trochę racji. W 2015 roku Lewica nie wystartowała jako jedna partia tylko jako koalicja (czyli mieli próg 8%). W wyborach dostali 7,5% i dlatego też PiS miało większość. W wyborach Europejskich gdyby Biedroń + Razemki wystartowały razem z szeroką koalicją Europejską to ta koalicja by te wybory wygrała (minimalnie, ale jednak).
@Klimbert: Nie. Nawet jeżeli matematyka jest poprawna, to PO oddało władzę, bo było beznadziejne. Zaczęło się przypomnę od Bronisława "musiałby przejechać zakonnicę na pasach" Komorowskiego przegrywającego z no-namem Dudą. Wyjazd Tuska i zostawienie kompletnie nieudolnej Kopaczowej jako premiera. Trybunał Stanu dla Ziobry? zabrakło głosów między innymi Kopaczowej i Sikorskiego. Platformersi sobie teraz siedzą i myślą, gdyby gdyby. Ja od 2009r. wiedziałem, że więcej na PO głosować nie będę i nie interesuje
@Villanova: Spośród partii politycznych PO jest najbardziej odpowiedzialna za to, że PiS teraz rządzi. Nie zmienia to jednak faktu, że Lewica podejmowała idiotyczne działania korzystne dla PiSu, o których napisał powyżej Sikorski. Pogódź się z tym XD
Spośród partii politycznych PO jest najbardziej odpowiedzialna za to, że PiS teraz rządzi.


@Anthermil: Dokładnie. Dlatego jak widzę polityka PO, który zrzuca winę na lewicę to mnie #!$%@? bierze. Lewica zrobiła babola w 2015, tylko, gdyby wybory wygrała platforma to było by z korzyścią dla nich( ͡° ͜ʖ ͡°) A argument z Biedroniem to strzał w kolano. PO to jest trup polityczny który marzy, żeby zwasalizować kolejne
@Villanova: To że PO było beznadziejne do jedno, to że dzięki ego i dziecinnej naiwności Lewicy PIS zdobył samodzielną większość w 2015 i wygrał wybory do Europarlamentu to drugie.
@Mikka: Nie ego i dziecinna naiwność lewicy, tylko #!$%@? mózgowe starego Millera aka "Magda Ogórek na prezydenta". Chyba nie wszyscy zrozumieli o co mi chodzi, Sikorski to nie jest nikt, tylko wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, który za swoje porażki obarcza Lewicę, przecież to go dyskwalifikuje.
@Villanova:

tylko #!$%@? mózgowe starego Millera aka "Magda Ogórek na prezydenta"


Ale to było jeszcze wcześniej więc jaki to związek do tego co napisałem? Po co w ogóle tu wyjechałeś z tą Ogórek teraz.
To Miller wymyślił koalicję z progiem 8% a Magda Ogórek pół roku wcześniej pokazuje, czym było w tym momencie SLD i tłumaczy, czemu Zandberg nie chciał mieć z nimi nic wspólnego.