Wpis z mikrobloga

#ator J----y grubas, 20 min się rozkręcał w swojej ostatniej teorii spiskowej zanim przeszedł do rzeczy. Zdążył o wszystkim opowiedzieć, nawet o powierzchni Warszawy, przy okazji kilka razy pieprząc o tym samym, tylko w innych słowach.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masonios72: ale ja pytam o to czy cenisz sobie wlogi Atorka, o Frizie nic nie pisałem. W tym komentarzu nie ma zawartej odpowiedzi na moje pytanie. Ja np oglądam, żeby mieć za co wytykać błędy Atorowi i konfrontować je z rzeczywistością i robię to sarkastycznie, bo nie jestem w stanie brać Atora na poważnie. Szkoda, że wymyślił sobie jakoś bajkę na poparcie swojego nie umieszczania linków do źródeł i trzeba
  • Odpowiedz
@MajorParowa: Po prostu jesteś jednym z tych, którzy chyba Atora traktują jako pępek świata, oglądają jego vlogi, a potem prześcigają się kto pierwszy zajdzie na wykop i napisze "hehe ale grubas hehe". Sam mnie czasem brzydzi tym, że nie wycina np swoich pierdów, ale pod tym # to jest śmietanka idiotów, no sorry ale żeby oglądać coś tylko po to, żeby za chwilę móc wejść na wykop i skomentować to
  • Odpowiedz
@masonios72: od zawsze pisze, że "wierzy" w to dla kasy, bo jest zwykłym cynikiem. Dobrze wie jaka ma widownię i musi sprawiać wrażenie, że wierzy w te teorie, bo grunt jest sliski. Ja oglądam, bo facet znajduje jednak ciekawe informacje, jednak ego tego człowieka nie pozwala mu spuścić trochę powietrza i przygotować się rzetelnie do materiału. Ator uważa, że wszystko wie i pierdzieli czasami takie kocopoly, że ogarnięty nastolatek jest
  • Odpowiedz
@MajorParowa: Zatem odpowiadam- oglądam te, których temat uznam za ciekawy. Jeśli nagrywa 10 filmik w tygodniu jaki to Morawiecki to gałgan to po prostu omijam, jak nagrywa o jakiś reptilianach to nie oglądam.
To tak jakbym krytykował jakiegoś vlogera kulinarnego, że nie podobają mi się przepisy które robi. No jak mi się nie podobają to raczej nie jest kontent dla mnie i tyle, nie oglądam, nie krytykuje.
  • Odpowiedz