Wpis z mikrobloga

Czy znacie jakąś dobrą książkę do francuskiego z porządnie wytłumaczoną gramatyką? Koniecznie po polsku - korzystałam z angielskich, ale tam niestety często uczą korzystając z analogii do angielskiego, więc jeśli jakiś temat z angielskiego średnio mi idzie to i po francusku będzie problem ( ͡° ʖ̯ ͡°).
#francuski
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@P0lka: Ja polecam serie Francuski w Tlumaczeniach wydawnictwa Preston Publishing, koncze druga ksiazke z gramtyki i dokupilam trzecia! Ja jestem zachwycona bo sa wytlumaczone zagadnienia. Wszystkie zdania po francusku sa nagrane wiec mozna posluchac wymowy! Progressive du francais pewnie bede tez chciala porobic zeby utrwalic zagadnienia i porobic inny typ cwiczen, ale narazie wole dokonczyc te serie. Polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@P0lka: ja korzystam z książek "Francuski w tłumaczeniach" Preston Publishing i czasami z książki "Francuski Gramatyka z ćwiczeniami" Edgard. A najczęściej, gdy ta pierwsza książka mi nie wystarcza to szukam po prostu w internecie jakiegoś fajnego wyjaśnienia danego zagadnienia :)
  • Odpowiedz