Wpis z mikrobloga

@wersalski_kasztan: bo są jak ktoś chce. Jak wszędzie na świecie może być i tanio i drogo. W Burkina Faso też możesz zamieszkać w Sherationie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tylko ja nie chce mieszkać jak szczur. Większość czasu spędzam jednak w domu i lubię mieszkać jak człowiek i pracować w ludzkich warunkach. Jakbym miał naście lat to tydzień na wakacjach czy dwa zniósłbym w hostel za 5usd/doba. Ale
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: wiadomo ze nikt nie chce jak szczur mieszkac na dłuższą mete. bardziej mi o to chodzi ze to jest bardzo drogo wedlug mnie i tu pytanie czy mieszkasz w jakims #!$%@? mieszkaniu czy poprostu normalnym ?
  • Odpowiedz
@wersalski_kasztan: po pierwsze nie jestem sam tylko z żoną wiec juz to determinuje pewne wybory mieszkaniowe. Mieszkanie jakieś 90m2. Dwie sypialnie gdzie każda ma osobna łazienkę. Duży salon, kuchnia, duży balkon z pięknym widokiem. po drugiej stronie ulicy mam plażę.w cenie sprzątanie co tydzień. Zdecydowanie nie jest to zwykłe mieszkanie.
  • Odpowiedz
@asdfghjkl: Eh Mirku z jednej strony wkurzasz mnie tym zdjęciem bo jestem Polakiem robakiem i Ci zazdroszczę bo sam siedzę aktualnie w smutnej brudnej i pisowskiej Polsce a z drugiej strony motywujesz mnie tym do rozwoju.

Ps. Oczywiście że Ci nie zazdroszczę bo nie jestem małostkowy tylko cieszę się razem z Tobą ale tak lepiej pasowało do komentarza i moich odczuć :)
  • Odpowiedz
@Zgnity_Ziemniak: nie ma czego specjalnie zazdrościć. Jak wspomniałem wyżej moja egzystencja głównie odbywa się w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Turystą bywam od czasu do czasu jak mam siły w weekend czy podczas urlopu. Bywa tak, że miesiąc nie jestem na plaży pomimo, że pogoda jest w zasadzie zawsze a plaża po drugiej stronie ulicy.
Zazwyczaj czasu nie mam na nic wiec chociaż z okna sobie popatrzę
  • Odpowiedz