Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii a mi sie wydaje ze campowy smietnik sie zrobi i coś mi sie znowu wydaje ze najdzie mnie ochota na bombardowanie campow jak za starych dobrych czasow ( ͡ ͜ʖ ͡)

@nemo007: poczytaj sobie path notes ptysiu:) możesz mieć aktywny tylko jedny camp, drugi leci do magazynu, możesz je aktywować w dowolnej chwili ale tylko jeden jednocześnie może stać. Z tym burzeniem to nie bądź taki kozak
@nemo007: Ale co ty chcesz bazy burzyć? Jak ty chcesz to robić w trybie przygodowym? Jesteś jakimś top1 na Europę ze nikt ci nie podskoczy i rozwalisz pluton egzekucyjny w pancerzach wspomaganych który przyszedł po twój łeb żeby dostać za niego nagrodę?
@mat1989: No ja mam taki camp, dopieszczony idealnie w urokliwym miejscu i raczej nie zapowiada się żebym go zlikwidował a czasem mam smaka żeby się wybudować w nowym miejscu zwłaszcza ze mam kilka pomysłów.

Z tym sprzedawaniem to ma teraz być tak ze budujesz tylko jeden sklep który pomieści wszystko co masz i jest on w każdej bazie dostępny. Nie misisz się martwić