Wpis z mikrobloga

Cyberpunk2 2077 - Sound (re)Design wykonany przeze mnie.

Zajmuje się sound designem i produkcją muzyki. Stworzyłem własną interpretację dźwiękową (uściślę - chodziło o udźwiękowanie a nie kompozycję muzyczną) do fragementu trailera gry Cyberpunk 2077.

Użyłem ponad 100 ścieżek audio. W komentarzu screen z sesji z programu StudioOne.

https://www.youtube.com/watch?v=-xqTudI-7s4

EDIT: niestety youtube znacząco pogorszył jakość dźwięku (°°

#lunarwave #produkcjamuzyki #sounddesign #cyberpunk2077 #fanmade #tworczoscwlasna #tworzeniemuzyki no i chyba trochę #chwalesie
  • 18
  • Odpowiedz
@lunarwave_: do interfejsów audio dają program za darmo, ja muszę do domu kupić interfejs. jak zobaczyłem że da się coś w tym zrobić (na twoim filmie) to zdecydowałem że sobie kupię presonusa bo dają w pakiecie za darmo studio one. czyli w sumie wygryw będę. Nie wiem czego nie zrozumiałeś ;)
  • Odpowiedz
@lunarwave_: No wiadomo, tak samo nie mówię że w pracy mam scarlett 18i20 tylko fokusrajta 18i20 no ale nie ważne. Filmik spoko dłub dalej bo realizacja dźwięku to dobry kawałek chleba (może nie w pandemii :D )
  • Odpowiedz
@lunarwave_: oo, Studio One, sam na nim pracuję, najlepszy Daw. A Sound Design bardzo fajny
@Lazarus2077: na splice masz Studio One Pro w systemie rent-to-own za 16,99$ miesięcznie na 24 miesiące, po tym czasie przechodzi Ci na własność, ale możesz też zrezygnować w dowolnym momencie.
  • Odpowiedz
najlepszy Daw


@pankos: Najlepszy to bardzo mocne słowa, ale fajnie, że sobie chwalisz. Generalnie warto sobie obadać wszystkie wiodące DAWy i co mają do zaoferowania, no i oczywiście wybrać takie dopasowane do własnych potrzeb.

Opcja rent-to-own Studio One na splice to złoto w czystej postaci (jeszcze Serum i RC-20 też złoto).
  • Odpowiedz