Wpis z mikrobloga

@PhilSpencer_king:

Nie wiem, czemu nazywają to piszczącymi cewkami, odglos raczej maszynki do włosów gdy sie gra w gre, ale jest to praktycznie nie słyszalne, no chyba ze wylaczysz dźwięki w nocy i bedziesz siedział w kompletnej ciszy, wtedy cos tam slychać
  • Odpowiedz
@PhilSpencer_king: można zalać glutem tak jak zrobili to w xboxie i nie powinno piszczeć, na necie znajdziesz nawet filmik jak poszukasz.

Ja kupiłem w listopadzie i nic mi nie piszczy, nie jestem sam, ale po prostu w necie piszą o tym ludzie którzy mają problem, a ci co nie mają nie mają o czym pisać przez co odnosi się wrażenie, że to jakiś powszechny problem
  • Odpowiedz
@PhilSpencer_king Ogólnie to tak #!$%@?ą cewki że az mi konsola odlatuje z szafki i uszy krwawią. A tak na poważnie to gram sobie bez słuchawek, telewizorek też w miare cicho ustawiony i konsoli nie słychać. Jakby zbliżyć się na 5 cm do konsoli to dopiero cewki dają po sobie znać. Osoby które mówią że nie da sie przez to grać musiały mieć dużego pecha.
  • Odpowiedz
  • 0
Nie ma to jak kupic konsole " zalać cewkę glutem" stracić gwarancję i do tego siedzieć z psychoza i nasłuchiwać czy piszczy

Jak nie masz ciśnienia to poczekaj na poprawioną wersję i tak za dużo gier na ps5 nie ma ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@PhilSpencer_king: Nie jest to uciążliwe, #!$%@? dostałem od czytania o tych cewkach bo nic nie słyszałem, ale w końcu przy mega skupieniu w absolutnej ciszy w nocy wreszcie ten mityczny dźwięk cewki dosłyszałem jak przez mgłę, wentylator w trybie uśpienia bardziej słychać. Kuriozum z tymi cewkami. Jestem pewien że w klocku dźwięk jest podobny, tylko gracze normalniejsi pod tym względem.
  • Odpowiedz