Wpis z mikrobloga

No dobra, odszukałem w archiwum materiał na aferę, całkiem świeży.

Będzie o tym, jak zepsuto mi wieczór kawalerski.


Mój świadek wynajął w pensjonacie Grodek nad Bugiem dwa domki na jedną noc, w których mieliśmy spędzić mój wieczór kawalerski. W planach było ogniocho, browary i kajaki, zaliczka za osiem osób została wpłacona.

Po dojechaniu na miejsce zostaliśmy przywitani przez właściciela przybytku, który na nasz widok oznajmił, że wygląda mu to na wieczór kawalerski


Przejechaliśmy z 200 km do tego miejsca, w promieniu 30km były tylko pola, więc zaczęliśmy się kłócić, czego wynikiem było sporządzenie dokumentu, który wklejam poniżej.

Ostatecznie musieliśmy się zmyć i wieczór kawalerski odbył się nieomalże w krzakach.

Trochę już minęło, bo od ślubu zaczął szybciej płynąc, ale chciałbym wiedzieć co o tym myślicie i co można z takim fantem zrobić.
#afera #malysz #patologiazewsi #zalesie #oszukujo #podlasie #oswiadczenie
nickjaknick - No dobra, odszukałem w archiwum materiał na aferę, całkiem świeży. 

Bę...

źródło: comment_1619533600SiBqqAQ9A8wgf4ezHSruob.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Masz dokument świadczący o całym zajściu, w którym jest napisane, ze od razu po przyjeździe nas nie przyjęto. Gdybyśmy zdążyli coś odwalić - właściciel napisałby to dokumencie, gdyby był jakiś punkt regulaminu mówiący o takim zakazie, na pewno by się nań powołał.
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Czy my rozmawiamy o jakimś konkretnym przybytku? No chyba ńie. Ty masz chyba problem z tym, co miało na wykopie miejsce z Willa carpatia czy jakoś tak i tu racja, bo negatywny marketing odwala nie takie cuda. Ale w wymienionej wyżej sytuacji tego nie ma. A co jest? Ktoś zrobił OPa w uja, więc ja mu radzę jak się zemścić. Jakby zaczął rzucać nazwami miejscówki wtedy chciałbym dowodów
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: Ty chyba jesteś z rodziny właściciela.

Nie został ujawniony BO NORMALNY CZŁOWIEK NIE UJAWNIA CELU SWOJEGO PRZYBYCIA PO ZABUKOWANIU I OPŁACENIU MIEJSCA.

Mógł to być wyjazd służbowy, mógł to być gejowski gangbang a mogło to być też spotkanie kółka szachowego.
I NIKOGO NIE POWINNO TO INTERESOWAĆ, JEŻELI NIE DOCHODZI DO ŁAMANIA PRAWA/REGULAMINU.

Jaśniej już się nie da.
  • Odpowiedz
Dobra, teraz już wiem, że nie jesteś debilem, tylko kłamcą i debilem.


@nickjaknick: obrażaj mnie, #!$%@? bo jesteś idiotą który nie potrafi zapytać i jeszcze chce po roku coś ugrać jak jakiś jeleń XD.

na booking com mają całą listę co można i jakie są udogodnienia.

W tym co na stronie czyli : "zaplecze bankietowe / konferencyjne"

Okolica

miejsce na ognisko
miejsce na piknik
meble ogrodowe
taras słoneczny
sprzęt do grillowania
  • Odpowiedz