Wpis z mikrobloga

Jest gorzej niż myślisz po ostatnich wyborach gadałem z wyborcami na lubelszczyźnie to mnie chcieli zlinczować za to że nie głosowałem na pis i mogą im przez to zabrać 500+


@lukasus: Na lubelszczyźnie niech się lepiej martwią o to, że UE chce odebrać dopłaty rolnikom którzy tylko udają bycie rolnikami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe czy z samego 500+ dadzą radę nie zdechnąć z głodu xD
  • Odpowiedz
Dadzą wcześniej nie mieli nic i z samych darów z mopsu się utrzymywali


@lukasus: Spoko, jak ich umiłowana partia #!$%@? jeszcze trochę inflacji to mops + 500+ im wyjdzie na mniej niż sam mops kiedyś xD
  • Odpowiedz
@Khaine: Polacy tak jak i Rosjanie potrzebują silnej ręki (czyt. propagandy).
To wszyscy się mylą a nie oni. To zgniły Zachód mąci w głowach młodym Rosjanom, a mateczka rasija.
Te dwa narody mogą jeść gruz, ale ważne że sami o sobie myślą że są wielcy. A Kaczyński/Putin im to idealnie zapewnia
  • Odpowiedz
Polacy tak jak i Rosjanie potrzebują silnej ręki (czyt. propagandy).


@Gavilar: Nie Polacy. To mówiące łamaną i zaciągającą po rusku polszczyzną coś, co zostało jeszcze po ruskim zaborze.
  • Odpowiedz
opozycja powinna bezlitośnie wyjechać z prokuraturą po zmianie władzy


@Khaine: marzenia. Znowu się zatrzasną w kiblu na głosowanie. #!$%@? PiSu nie może nam przesłonić tego, jaka jest platforma obywatelska. Niby liberałowie a jednak konserwatyści. Będą rzucać groźbami kogo to nie wsadza do więzienia a skończy się na wydaniu jakiegoś oświadczenia potępiającego poprzednią władze. Podatków i reform uderzających w wolność na pewno nie cofną, mogę się założyć o każde pieniądze. Oczywiście
  • Odpowiedz
Niby tacy mądrzy a zdziwieni. Typowemu Polakowi żyje się lepiej, wschodnia ściana na która Peło miało #!$%@? do końca życia będzie głosować na PiS. Nie interesuje ich kto za ten socjal płaci. Emeryci głosują na tych którzy im dają socjal, dlaczego niby mieliby głosować na kogoś kto tego nie chce i podnosi im wiek emerytalny? To tak jakbyś zgadzał się w 100% z poglądami lewicy, ale zagłosowałbyś na konfederacje bo ktoś ci
  • Odpowiedz
marzenia. Znowu się zatrzasną w kiblu na głosowanie. #!$%@? PiSu nie może nam przesłonić tego, jaka jest platforma obywatelska. Niby liberałowie a jednak konserwatyści. Będą rzucać groźbami kogo to nie wsadza do więzienia a skończy się na wydaniu jakiegoś oświadczenia potępiającego poprzednią władze. Podatków i reform uderzających w wolność na pewno nie cofną, mogę się założyć o każde pieniądze. Oczywiście wciąż wybieram ich zamiast PiSu, lepsza #!$%@? demokracja niż #!$%@? dyktatura.


@
  • Odpowiedz