Wpis z mikrobloga

@kamilek98PL: mental health jest w uk w miarę ogarnięte, więc spróbuj tutaj. Inna opcja to popytać na polskiej grupie na fb o polskiego lekarza i się z nim skontaktować bezpośrednio, zazwyczaj ktoś się trafi.
@Budo: No slyszalem ze na depresje mozna samemu sie zapisac do poradni, nie trzeba od GP skierowania, ale nie wiem jak na ADHD, z tego co czytalem tez tak nie dawno to strasznie duze kolejki ;/ do tego COVID pewnie nie polepszyl sprawy
@kamilek98PL: czemu nie? GP dużo mogą, a nawet jak Cię nie zdiagnozuje to Cię wyśle do specjalisty. Czemu Polacy tak muszą kombinować w uk? A polski lekarz Cię zdiagnozuje przez telefon i zapisze leki i wyśle do uk? Wtf?
@Budo: Nie chcialbym zeby mnie diagnozowal ktos kto nie jest specjalista w tym temacie, GP to lekarz pierwszego kontaktu, ja chce konsultacji specjalisty z tej dziedziny, co w tym dziwnego? Jak mowilem ze nawet jak mnie wysle do specjalisty to kolejki sa miesieczne.

Umiem mowic po polsku to czemu niemialbym skonsultowac sie z lekarzem w polsce za mniejsza cene tej samej obslugi? Jak anglicy lataja do europy wschodniej robic zeby i
Jak anglicy lataja do europy wschodniej robic zeby i przeszczepy wlosow po taniosci to sa przedsiebiorci, a polak robi cos podobnego to kombinator xD


@kamilek98PL: To trochę różnica. Porównujesz treatment, który jest dostępny na miejscu i za darmo z zabiegiem, który w uk kosztuje 3-4 razy więcej niż na wschodzie i nie da się go zrobić na nhs. Próbowałeś w ogóle to załatwić przez gp?

Poza tym skąd wiesz jakie są
@elementyzaskoczenia: No ale co mam powiedziec dla GP, ze czemu chce do psychiatry? A jak pojde do psychiatry to on nie bedzie mnie probowac leczyc pod wzgledem tego co powiedzialem dla GP? Szczerze to chce byc sczery do bolu z kazdym zeby dostac jak najbardziej trafna diagnoze xD Jeszcze nie wiem czy mam ADHD