Wpis z mikrobloga

@Ekscentryczny_obserwator: tak z ciekawości dlaczego uważasz, że Chiliz to szitkoin? Ostatnio dość dużo czytam o tym projekcie i wydaje się być przyszłościowy. Mają gotowy produkt, wypuścili tokeny dużych klubów piłkarskich, podpisują nowe umowy i teraz chcą wejść na rynek amerykański.
@silvergold: w porównaniu do innych coinow nie da się na tym zarobić, proste. Jeśli na wszystkim zaliczam zysk 30-500% a w tym samym czasie na chz tracę 40% i mam problem wyjść na zero to mam gdzieś takiego coina.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hokeyz: czemu uważasz że on wystrzeli ? Ostatnio to kupiłem za bnb jak miał niekorzystny kurs, później jednak zdecydowałem się zamienić na bnb jak miał korzystny kurs xD
Z jednej strony chciałbym go trzymać z drugiej mam bnb i mogę to trzymać i zarabiać na tym ehhh
@b4a3: Dlaczego, bo wyróżnia się na tle innych krypto, ma zajebisty Eco system, inwestują w to największe banki, jest sporo lepsza alternatywa od btc i eth. Więc na taki HODL HODL, to jest bardzo dobre krypto na którym można zarobić.
@b4a3: a po twoich wiadomościach widać że ty liczysz na szybki czysty zysk, a nie zawsze to tak wygląda że coś kupisz i jutro wypłacasz 3x wpłaty własnej. Ja oczywiście mam HBAR i trzymam go jak najdłużej. Ale to też nie jest tak że nie handluje też innymi krypto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Hokeyz: Ile tego masz ? Jak myślisz do ilu może wzrosnąć? Chodzi mi bardziej o to że jak coś leży to bezsensu że to leży i nic nie robi. Dlatego to zamieniłem z powrotem na bnb bo w sumie mogę to zostawić i dać na zarobki z binance.
@b4a3: kilka tysi sztuk. Do ilu może wzrosnąć ? To jest trudne do oceny bo większość krypto jest zależne od btc. Wydaje mi się że do końca roku może strzelić 1-3$