Wpis z mikrobloga

@Eddenn: Pomijając złote przemyślenia Bosaka, zawsze miałem nawet dość pozytywne odczucia do Migalskiego z PiSu - bo mimo że robi wręcz przeciwnie to przynajmniej miał momenty, gdzie mówił z sensem - tak jak tutaj przykładowo, przyznajac, że PiS to lewica.
@sorek: Moim zdaniem nie ma racji - w obecnych czasach dowartościowani medialnie kretyni są o wiele gorsi niz nieoczytani inteligenci i jest ich o wiele więcej - tzn więcej tępych roszczeniowych prostaków nie inteligentnych utopistów i ani jedni ani drudzy nie są pokorni. Tych tępych i roszczeniowych właśnie hoduje obecną edukacja, gusła demokratyzmu, plus media społecznościowe i jest to plaga i de facto idealny grunt właśnie na przyszłych zmanipulowanych tępych wyborców
@sorek: Tak i wiem o co Ci chodzi ale raczej ubralbym to w inne slowa.

Ja to tak widzę, że by mieć cokolwiek sensownego do powiedzienia po prostu inteligencja nie wystarczy i w świecie gdzie króluje głupota inteligentni mogą poczuć się faktycznie duzo lepsi od innych, jako ci którzy mają lepszą zdolność kojarzenia faktów, ale przykładowo najpierw musza zacząć te fakty umieć zweryfikować - bo w sraczce informacyjnej gdzie 90 procent
@sorek: Największy problem z tymi mitami o inteligencji bierze się stąd, że nikt nie weryfikuje, czy dany mitoman w ogóle powinien wypowiadać się w tej sprawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Imo to po prostu Bosak walczy o swoje, bo jedynie w niewykształconym, ślepo podążającym za autorytetami społeczeństwie takie partie jak jego mają rację bytu.