Wpis z mikrobloga

Sluchajcie co sie #!$%@? prawdopodobnie z tego co wyczytałem dostałem bana z overwatcha (a nawet ostatnio czytałem tutaj że coraz mniej banująXD). Jak wchodzę w csa na górze NA CZERWONO piszę globalna kara - wyrok nadzoru wysoka szkodliwość. Możecie mnie do edukować czy mam racje że jest to z overwatcha ale chyba tak. Najlepsze jest to że nie cheatowałemXD możecie wierzyć lub nie ale nie cheatowałem i teraz pytanko czy moge sie jakos do tego odwołać a jak mogę to gdzie? (1,6k godzin, prime, ex LEM)
#csgo
  • 28
  • Odpowiedz
@deenowy: Spoko ja dostaje komunikaty, że ktoś został zbanowany dzięki mojemu zgłoszeniu tak średnio co dziesiątego chłopa ze spinbotem. Ostatnio ktoś tutaj wklejał wykreś VAC'a, które leci w dół czyli coraz mniej banują czy coś takiego. @Bw34: +right w konsoli sprawia, że kręcisz się w kółko i możesz iść afk bez wyrzucenia z gry. Co chwila widzę zwykłych graczy, którzy to robią bo enemy cheatuje i po prostu nie mają
  • Odpowiedz
@popek_ga: Tak za +right mozna dostac bana i drugi jest perm. I bedzie pisało za uzywanie programów bo valve jest leniwe. Ale to za to mogles dostac i nic juz z tym nie zrobisz.
  • Odpowiedz
@Bw34: ja tam nie kickowałem, jak marnuje nasz czas to ja nie dam mu szansy na rozpoczęcie kolejnego meczu, niech czeka aż my skończymy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ChojaK: Z bomby perma za +right, które używa 90% społeczności cs:go gdy w enemy jest hax? Bez przesady. Jakoś ta komenda długo mi towarzyszy i nigdy nie dostałem nawet żadnego bana na krótki okres za to.
@Bw34: Z reguły u mnie właśnie nie bo sam możesz otrzymać bana czasowego za kickowanie innych. Jak w enemy jest typek odpalony to 2/3 osoby z teamu to robią i tyle. Wątpię żeby perm
  • Odpowiedz
Dostałem odpowiedź: Witam,

Twoje konto, lub konto przypisane do numeru telefonu, który jest powiązany z twoim kontem, połączyło się z zabezpieczonym serwerem VAC, gdy oprogramowanie służące do oszustwa było uruchomione. W wyniku tego działania w ciągu 72 godzin na twoim koncie pojawi się blokada VAC. Zauważ, że blokada została już nałożona na twoje konto – tylko nie jest jeszcze widoczna.

Nawet jeżeli do wspomnianych wyżej oszustw doszło bez twojej wiedzy lub konto
  • Odpowiedz