Wpis z mikrobloga

Sluchajcie co sie #!$%@? prawdopodobnie z tego co wyczytałem dostałem bana z overwatcha (a nawet ostatnio czytałem tutaj że coraz mniej banująXD). Jak wchodzę w csa na górze NA CZERWONO piszę globalna kara - wyrok nadzoru wysoka szkodliwość. Możecie mnie do edukować czy mam racje że jest to z overwatcha ale chyba tak. Najlepsze jest to że nie cheatowałemXD możecie wierzyć lub nie ale nie cheatowałem i teraz pytanko czy moge sie jakos do tego odwołać a jak mogę to gdzie? (1,6k godzin, prime, ex LEM)
#csgo
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@popek_ga: możesz na support napisać coś w tym stylu

Cześć. Moja historia VAC bana. Więc mój kolega rafał przyszedł do mnie i chciał pograć w cs go (nie wiem czemu sobie nie kupi) Nie było nic do jedzenia więc poszłem do sklepu. Gdy mnie nie było prawdopodobnie pobrał z internetu cheaty. I zaczął grać na nich. Gdy na zajutrz rano chciałem se pograć była blokada VAC. Oddał mi około 400
  • Odpowiedz
@popek_ga: nie jest napisane na ile? Jeśli perm (i faktycznie nie cheatowałeś) to możesz próbować pisać do supportu. Kiedyś chyba w jakimś AMA jeden z devów pisał, że sprawdzają każde tego typu odwołanie.
edit. na reddicie twierdzą, że powinno się pisać na ten email: csgoteamfeedback@valvesoftware.com załączając oczywiście wszystkie informacje które pozwolą im powiązać Cię z Twoim kontem.
  • Odpowiedz
@only: Na twoje konto została nałożona trwała blokada Nadzoru w grze Counter Strike Global Offensive. Możesz zobaczyć blokady na grę oraz gry powiązane ze specyficzną blokadą poprzez przejście do historia blokad. Sprawdź nasz artykuł o systemie VAC by dowiedziec sie wiecej o tym jak blokady są nakładane - cały komunikat
  • Odpowiedz
@satch_: Nie i nie. Oczywiście, że trafiają się jak pewnie każdemu "VAC strzały", ale takie to trafiają mi się od 1,7k godzin grania w tą grę. Blokada jest z overwatcha wiec nawet jakbym miał jakiegos skinchangera to raczej nie ma nic wspólnego
z tym, ale mogę się mylić.
  • Odpowiedz
Potwierdzamy, że została nałożona blokada na grę przez Nadzór na:
Konto: *nazwa konta*
Gra: Counter-Strike: Global Offensive
Twoje zachowanie względem innych graczy zostało wielokrotnie zgłoszone. Śledczy Nadzoru po zapoznaniu się z materiałem wideo z gry uznali, że zostało użyte zewnętrzne oprogramowanie wspomagające celowanie, wizję lub zapewniające inną nielegalną przewagę oraz że właściwe będzie nałożenie trwałej blokady na grę.

Pomoc techniczna Steam nie jest w stanie zdjąć blokady na grę nałożonej przez Nadzór, nawet jeśli była ona efektem utraty dostępu do konta lub udzieleniu dostępu osobom trzecim. Jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo swojego konta. Pomoc techniczna Steam nie udostępni żadnych informacji związanych z tą blokadą, w tym również daty oraz godziny.
  • Odpowiedz
@Bw34: @Tosiek14: @ChojaK: ale za to nie ma przypadkiem czasowych banów? zresztą w uzasadnieniu albo w odpowiedzi na odwołanie (to co wkleił op kilka postów wyżej) ma napisane, że za używanie nielegalnych wspomagaczy. Ta gra jest ogólnie mega dziwna, zgłosiłem kiedyś typa który rzucał sobie smoke i przez nie strzelał, skanował ściany i nie dostał VACa, sprawdzałem co jakiś czas jego konto i nic z tych
  • Odpowiedz
@popek_ga: Siemano,nie da rady się odwołać nawet gdyby ktoś ci to konto zaje*ał i zbanował to i tak nie jesteś w stanie nic zrobić ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@deenowy: Nie wiem, ja często dostaje komuniakty, że ktoś został permanentnie zbanowany dzięki mojemu zgłoszeniowi. A co do banów za przeszkadzanie, to wydaje mi się, że najczęściej pierwszy jest tymczasowy, ale jeśli na prawdę ostro ktoś przeszkadza to już perm
  • Odpowiedz
@Bw34: Nie, nic takiego nie robiłem. Zawężam przyczynę bana jedynie do cheatów, których nie używałem bo takie niby jest uzasadnienie. Oczywiście jak widzę kręciołki w przeciwnym teamie to zdarzy mi się wpisać +right +forward, ale za to perm? Z resztą ban jest niby za WYKRYTE ZEWNĘTRZE OPROGRAMOWANIE więc to się wyklucza. Czekam na odpowiedź supportu.
  • Odpowiedz