Wpis z mikrobloga

Jak myślicie? Ten zestaw będzie dobry na początek? Chciałbym zacząć swoją przygode z malowaniem figurek ale nie orientuje się który zestaw będzie najlepszy dla początkującego. Do tego zestawu (link niżej) musze coś dokupić czy wszystko co tam jest powinno wystarczyć? Macie jakieś porady dla początkującego?

https://www.amazon.pl/Games-Workshop-Warhammer-000-Intercessor/dp/B08FFTT143/ref=asc_df_B08FFTT143/?tag=plshogostdde-21&linkCode=df0&hvadid=504637708712&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=4365275486949511488&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1011410&hvtargid=pla-942663150843&psc=1

#modelarstwo #warhammer40k #wh40k
Jaroo999 - Jak myślicie? Ten zestaw będzie dobry na początek? Chciałbym zacząć swoją ...

źródło: comment_1619420940RoSPtsLJZp6N2tqNKok1vU.jpg

Pobierz
  • 17
@Jaroo999: przejdź się, jeżeli masz taką możliwość, do lokalnego sklepu. IMO, ten zestaw jest „średni”. Za około 130PLN można kupić pojedynczego figurkę jakiegoś bohatera, farby Vallejo (seria Air jest łatwiejsza „w obsłudze”), pędzel, narzędzia i podkład. I jeszcze zostanie na kawę.

ps. które miasto?
@Jaroo999: Mnie w jednym sklepie doradzono podobny zestaw na początek (zawierał 5 marines + cążki), ponieważ jest "łatwy i można malować figurki taśmowo - lecisz na każdej niebieski, potem złoty itd". W połowie pracy, gdy trochę pomalowałem i wiedziałem już z neta o różnych technikach to trochę się zawiodłem. Moim zdaniem na początek lepiej malować figurki pojedynczo od początku do końca, wtedy możesz zobaczyć który styl malowania bardziej Tobie odpowiada. Powodzenia
Hej. Pisałem już na Discord ale jeśli tutaj ktoś pomoże tym lepiej.
Czy ktoś może polecić starter farby, klej, podkład, narzędzia? Zamierzam malować na początek figurki samurajów z Zvezda by się wprawić do czegoś ładniejszego jak Zenit albo Test of honour. Pytam ponieważ nie chce kupować zestawów warhammer itp.
Wielkie dzięki za wszelkie sugestie. Dodam, że nie licząc pomalowania kilka lat temu kilku orków z Bitwy o Srodziemie nie mam żadnego doświadczenia.