Wpis z mikrobloga

teoretycznie bywały okresy o których zwyczajowo myślę że było wtedy gorzej ze mną tzn np byłem jednym wielkim kłębkiem nerwów płaczącym co chwila i kompletnie nie potrafiącym się zrelaksować nawet na sekundę mającym dość poważne rozkminy magikowe nie widzącym żadnej nadziei
teraz niby chcę żyć wiem czego mi brakuje do szczęścia potrafię się uśmiechnąć czaaaaaaasem
ale popadłem w totalne odrętwienie i zwarzywienie
literalnie nigdy wcześniej niezależnie od tego jak #!$%@? nie było nie zaniedbywałem higieny (a raczej wręcz przeciwnie) a jeśli zdarzyło mi się raz na rok nie umyć zębów wieczorem to dlatego że po prostu padłem ze zmęczenia na ryj i zasnąłem
teraz od miesięcy już myję raz na 1-3 dni (ale raczej bliżej 3 i jeśli przez kilka dni z rzędu umyję ten raz dziennie to uważam to za sukces wielki)
o ciele i włosach nawet nie mówię ale generalnie tuuuuuuuuuuurbo brudasem się zrobiłem


plus powinienem o nie jeszcze bardziej dbać niż kiedyś z racji aparatu a przestałem wgl ..
do tego straciłem jakąkolwiek kontrolę nad sb i tak jak kiedyś latami nie miałem cukru w ustach tak teraz patologicznie obżeram się wszystkim słodkim co wpadnie mi w ręce co też im raczej nie służy ):
w sensie no niby zaniedbywanie higieny to chyba
zwyczajny objaw depresji ale ja nigdy wcześniej go nie miałem a teraz nagle mam w dość hardokorowym wydaniu
i tak sb leżę literalnie całymi dniami w łóżku i nie mam nawet siły żeby wstać i umyć te pieprzone zęby
a co tu mówić o
poważniejszych czynnościach
dosłownie na nic nie mam siły i wszystko mnie przerasta każda najdrobniejsza najprostsza czynność
nawet przy kompie już praktycznie nie
siedzę bo to zbyt męczące_ i jeśli wgl z niego korzystam to w postaci laptoka w łóżku (chociaż to raczej rok temu bo teraz to też zbyt męczące i niewygodne i bierna konsumpcja jest prostsza na telefonie)
nwm dokąd to prowadzi ale raczej do niczego dobrego

#depresja #jprdl #ehhhhhhhhhhhhh #ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh #jakczujechodtok #bekazchodtoka
Chodtok - teoretycznie bywały okresy o których zwyczajowo myślę że było wtedy gorzej ...

źródło: comment_1619390924aRfqw7h9Qh7y59LJOJ4lgX.jpg

Pobierz
  • 6