Wpis z mikrobloga

- Zamiast penalizować brak szczepienia, to po momencie, kiedy udostępnimy wszystkim szczepienia, powinno się wprowadzić odpłatność za leczenie COVID-19 - mówiła profesor Anna Piekarska, członkini Rady Medycznej przy premierze. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
https://tvn24.pl/polska/koronawirus-w-polsce-profesor-anna-piekarska-i-doktor-joanna-heidtman-komentuja-kwestie-szczepien-5077346
#koronawirus
  • 17
@sajnguri800: Ale rozumiesz, że to dotyczyłoby ludzi którzy odmówili szczepienia? Jetem za.takim rozwiązaniem calyn sercem. Zamiast wydawać pieniądze na debila niech pójdą na jakiegoś dzieciaczka z SMA. Jak ktoś z pełną premedytacją rezygnuje z czegoś co praktycznoe wyklucza ciężki przebieg choroby, to niech później płaci sam jeśli bedzie miał pecha i jednak "ta grypka" weźmie się za niego na serio. I od razu odpowiadam, na argument, że przecież każdy płaci składki
Zamiast penalizować brak szczepienia, to po momencie, kiedy udostępnimy wszystkim szczepienia, powinno się wprowadzić odpłatność za leczenie COVID-19 -


@sajnguri800: OK ale rezygnacja z paszportu covid/kodów QR ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sajnguri800: Logiki w tym nie ma, bo alkusy i ćpuny jakoś są leczeni za państwowe, ale gdybym miał gwarancję, że nie będę już musiał uczestniczyć w tym cyrku to proszę bardzo.

Problem polega na tym, że gdybym trafił do szpitala ze złamaną nogą, to nagle okazałoby się, że jestem też "chory" na covida i muszę teraz odbyć przymusową izolację w szpitalu, za którą mam zapłacić z własnej kieszeni. Przez ostatni rok
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: ahahagagahauua a ja płacę podatki to mogę wejść do sklepu i #!$%@? 10 osób i niech tylko spróbują mnie do więzienia wsadzić to odbiorę to jako atak na moją wolność

@Trafas:

Dobry fikoł. W tył też umiesz?