Wpis z mikrobloga

@Logytaze: anime pomalutku się rozkręca, animacja też stoi na dobrym poziomie, główny bohater to op,wydarty z emocji skurczybyk. Przepis na conajmniej dobre anime jak dla mnie.
@Mywave: Czytałem i naprawdę jest to świetny materiał źródłowy. Oglądałem też trzy pierwsze odcinki. Ekranizacja w moim odczuciu jest dobra. Nie krzywdzi do tej pory w żaden sposób materiału źródłowego, a wręcz widać w niej sympatię i pasję osób którzy nad nią pracowali do light noveli właśnie. No i jest soundtrack od Hiroyukiego Sawano - do serii mecha chyba nie ma lepszego wyboru. Art jest świetny, animacje dobre, CGI dobrze współgra
@Veriael: o to,to dzięki,na coś takiego czekałem. Niestety tak to jest że novelki są często dużo bardziej rozbudowane od mang a następnie manga od anime. Przeczytałem novelke solo leveling i manga jest dużo bardziej uboga jak ktoś zna pierwowzór, także chyba wezmę się za novelke 86.
@Logytaze: oo widzisz byczq,manga jujutsu jest paskudna,ale dobra animacja zrobiła z niej conajmniej dobrego bitewnego shounena. Analogicznie jeżeli 86 ma dobrą novelke to przy dobrej reżyserii, animacji i świetnej muzyce o której sam napisałeś( ͡° ͜ʖ ͡°),ma potencjał na bycie świetnym mechem.
@Mywave: 86 jest na tyle rozbudowane, że przed końcem sezonu nie zobaczymy co się z adaptacji na dobrą sprawę wykluło. Na razie jest dobrze i obiecująco, ale czy obietnica "dowiezie" to już się okaże później. Bo to później będzie się działo i albo wyjdzie z tego zgrabna całość, albo mieszanka wszystkiego z niczym. Nie sugeruj się "opiniami" że to gniot po 3 odcinkach, bo ktoś tu się chyba na starcie poirytował,
manga jujutsu jest paskudna,ale dobra animacja zrobiła z niej conajmniej dobrego bitewnego shounena.


@Mywave: No i?

Analogicznie jeżeli 86 ma dobrą novelke to przy dobrej reżyserii, animacji i świetnej muzyce o której sam napisałeś( ͡° ͜ʖ ͡°),ma potencjał na bycie świetnym mechem.


Analogiczne dobra nowelka może okazać się słabym anime. Patrz np. na 86 ( ͡° ͜ʖ ͡°)