Wpis z mikrobloga

@DannyBoodman_TDLemon_1900: Kilka lat bawiłem się na DFGT i jak któregoś razu przysiadłem u kumpla do G29, to "ooooo, ale płyyyynnie ta kierownica chodzi!".
Od paru miesięcy mam za to T300 i jak niedawno miałem okazję znowu pokręcić na G29, to... jedno wielkie NOPE! Różnica jest faktycznie spora. Za to pedały w G29 są lepsze, bo nie mam wersji "GT", więc mam te podstawowe dwa pedały - sporo lepsze od DFGT, ale
@NooB1980: Noo tak średnio...
Albo twardego pedału hamulca w życiu nie dotykałeś, albo przez 3 miesiące niezbyt intensywnego używania tak mocno się u mnie zużył.
Pamiętaj, że ja tu cały czas mówię o PODSTAWOWYCH pedałach dodawanych do 300RS a nie o T3PA w T300RS GT.
@DannyBoodman_TDLemon_1900: Nie grzeje się jakoś specjalnie (no, chyba że parę godzin pojeździsz z FFB na 100%, ale prędzej ci ręce wysiądą :D). Do tego jakoś stosunkowo niedawno dodali możliwość włączenia wentylatora na stałe, niezależnie od temperatury, więc to też powinno pomagać.
Problem jest tylko z nagrzewaniem się tworzywa w obudowie jakiegoś... transformatora, czy czegoś. Wystarczy chwilka grania, żeby to tworzywo się ODROBINĘ nagrzało, ale już to wystarczy, żeby z kierownicy wydobywał