Wpis z mikrobloga

Od początku tej satyry covidowej przeczuwałem, że jest to cyrk i do tej pory zdania nie zmieniłem- mało tego obecne poczynania i całokształt działań rządu, ludzi, mediów utrzymuje mnie coraz bardziej w tym przekonaniu.
Nie przeszkadza mi to w darzeniu szacunkiem zwolenników czy przeciwników pandemii i nie potępiam nikogo za myślenie czy decyzje. Uciekam od ideologii i walki.

Jakakolwiek dyskusja z osobami skrajnie zideologizowanymi, zdogmatyzowanymi, nienawistnymi, nieszanującymi innego zdania jest z góry skazana na niepowodzenie i walkę bez względu na poglądy rozmówców.
Dlatego nie ma sensu nikogo do niczego przekonywać.

Przy okazji informuję, że użytkownik @ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl jest zdaje się osobom skrajnie ideologiczną, zdogmatyzowaną, hejtujacą, wyśmiewającà wszystkich, których zdanie jest odmienne od jego rzekomych prawd objawionych.

Oczywiście nikomu nie każę, czytać moich wpisów i ich komentować dlatego jeśli ktoś będzie szydził, wyzywał etc. to od razu komentarz usunięty :) proszę wylewać frustracje, nienawiść sobie gdzie indziej ;)))

Pozdro i miłej niedzieli misiaczki :***
#koronawirus
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach