Wpis z mikrobloga

TVN chce wycisnąć kontent randkowy jak cytrynę aż do porzygu. Ma powstać w TVN nowy program randkowy UWAGA dla Gejów. Zacznijmy od tego, że żaden gej się do tego nie zgłosi. Jedynie ci co będą chcieli zaistnieć, podnieść liczby na social mediów. Mogę być pewny, że wezmą takich uczestników, że bardziej zepsują opinię ludzi w polsce na temat osób LGBT. A no i bym zapomniał coś czuję, że na 90% zobaczymy tam Łukania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#hotelparadise
#bigbrother
  • 12
  • Odpowiedz
@Adu_Jean: Na babskich grupach makijażowych jest sporo gejowskiego targetu do takiego programu. Nie mają problemu w socialach, nie będą mieć też w tv. Na bank się będą zgłaszać, właśnie dla podniesienia ruchu na insta. W sumie niewiele się to różni od motywacji takiej Olki czy Luizki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Przemas129: akurat spoko, że w tym całym chłamie wyjdzie coś o gojach. Nie twierdzę, że to będzie górnolotne, bo reality show po 2005 nie jest jakieś wyjątkowe, no ale spoko. Call me a boomer
  • Odpowiedz
@Adu_Jean Zgłoszą się pewnie takie gwiazdki jak ten gej z drugiej edycji It's my life.Chamski, kłótliwy,znerwicowany , rozwrzeszczany , zniewieściały z przerośniętym ego ,zawsze z przesadzonym makijażem, obleśny, liżący się z byle kim ,hipokryta który sam #!$%@?ł burgery a kobietę która chciała kupić karpia na święta chamsko zwyzywał. Chcąc nie chcąc, na wszystkich gejów patrzę przez jego pryzmat i mam obrzydzenie.P.s. Łukania to ja akurat lubiłam.
  • Odpowiedz