Wpis z mikrobloga

Dzisiaj siedząc w mieszkaniu nie spodziewałem się aż tak dużego wypływu ludzi bez chęci do życia i pogodzonych z życiem tak aby żyć, bo wypada. Fascynuje mnie akceptacja stanu rzeczy jakim jest i jakim ma być, bo tak... Jakoś nie jestem programistą15K, ale dążę do tego żeby było lepiej i zawsze może być lepiej, a zakładanie, że może być gorzej jest chore. Chyba każdy kto wyciąga wnioski i wie, że to pieniądze żądzą światem i dupami to trzeba tylko dążyć do bycia normalnym człowiekiem z dystansem, ale pomysłem na siebie i świadomością, że zawsze jesteś w stanie zmienić. Wiedząc co jest motorem napędowym to lepiej skupić się na polepszeniu życia niż na narzekaniu.
#przegryw
  • 8
  • Odpowiedz
Wiedząc co jest motorem napędowym to lepiej skupić się na polepszeniu życia niż na narzekaniu.


@leniwyzniwiarz: Chciałbym być taki naiwny jak ty. Przed nieuniknioną śmiercią, która z perspektywy wieczności nastąpi za chwile, kupisz sobie lepsze autko. Zajebista perspektywa, aż chce się wyjść pobiegać i zrobić przysiad
  • Odpowiedz
@JohnShelby: akceptujesz, bo zgadzasz się na to z pełną świadomością i jedyne co jesteś w stanie zrobić to napisać zupełnie obcej osobie, która nic nie znaczy w Twoim życiu, że tak nie jest. Siedzisz nocy w weekend i potrafisz napisać, że przeglądasz internety i nic lepszego się nie dzieje...
  • Odpowiedz