Wpis z mikrobloga

  • 38
Niedawno oglądałem z rodzicami jakiś film o Stanach. Był tam fragment o Wielkim Kanionie Kolorado. Mój tata wtedy powiedział, że zawsze chciał tam pojechać, ale mu się nie udało. To zabrzmiało tak smutno, że stwierdziłem, że spróbuję go tam kiedyś zabrać. Jeszcze kiedyś zobaczy ten kanion na żywo
  • 14
  • Odpowiedz
@MLeko29: Taka wycieczka nie musi być wcale droga. Bilet do Nowego Jorku w 2 strony można wyłapać za ok. 1300pln, dalej z Newark do Las Vegas za ok. 300-600pln. Tam wypożyczacie furę i po kilku godzinach jazdy na wschód jesteście ( ͡° ͜ʖ ͡°) polecam
  • Odpowiedz
To zabrzmiało tak smutno, że stwierdziłem, że spróbuję go tam kiedyś zabrać


@MLeko29: to jest bardzo dobry pomysł, też czasem oglądając amerykańskie filmy, chociażby jakieś filmiki na YT z ichniejszego życia ma się ochotę tam pojechać i to zobaczyć na żywo. Zupełnie inny sposób życia, standard życia podobny do naszego, ale jest w tym coś takiego zachęcającego do spróbowania ichniejszego wariantu
  • Odpowiedz
@MLeko29: Koniecznie!. Dziadek zawsze chciał jechać do USA (podczas wojny uratowali go Amerykanie, ale wolał wrócić do rodzinę do Polski, a tam już sowieci czekali). Zawsze uważał, że jak będzie dobrym i pracowitym człowiekiem to po śmierci trafi do Teksasu.()
  • Odpowiedz