Wpis z mikrobloga

Izu ewidentnie ma albo coś ze zdrowiem, albo kompletnie nie trenuje wydolnościowo, bo ma tak fatalną kondycję, że myślę że niejeden aktywny 60-latek ma lepszą. Chłop 34 lata po 5 minutach jest w zasadzie tak zmęczony, że nie ma sił stać, no to jest jakaś parodia. Ani kondycji, ani serca do walki, w boksie nie wyszło, w MMA w zasadzie już też, może niech zacznie grac w szachy, teraz są w modzie...

#ksw #boks
  • 13
@TechnoYoda: Ja #!$%@? XD chłop ma dużo miecha, potrzebuje więcej tlenu to raz. Dwa, mega podpalił się po trafieniu rywala i poszedł all in, bo myślał, ze fo skończy. Wystrzelał się i tyle. A ty tu #!$%@? o jakimś 60 latku
@TechnoYoda on sobie poradzi, trener personalny, reklama itd, nie trzeba się przemęczać ani dawać sobie obijać ryja. Przed walką przypomniała mi się walka z różańskim, nawet napisałem komentarz że psycha jak u Gołoty.
@Misticmac: za dużo mięcha - to widocznie jest #!$%@? za głupi, bo skoro walczył profesjonalnie tyle lat (boks, kickboxing itd) i nie wie, że mięsnie trzeba dotlenić, to IQ szyszki i zamiast zejść z mięśnia to robi z siebie pośmiewisko już którąś walkę z rzędu. Albo też wcale głupi nie jest, tylko chce zostać Najmanem, czyli werdykt nieważny, ważne że piniondz na konto wpada. Już nie wspomnę że w #!$%@? FAME
@sztajnes: Niech bedzie tak jak piszesz. To trzeba sibie zadac pytanie, co on #!$%@? robil przez te kilkanascie lat w sportach walki? Na ogorow z nowej zelandi to starczylo jak ich usypial w pierwszej@ rundzie. Podejrzewam ze w kickboksie tez pewnie usypial ludzi szybko, bo jak inaczej wytlumaczyc brak chlodnej glowy i kodnycji u kolesia ktory wlasciwie cale zycie jest zawodowym fighterem?
co on #!$%@? robil przez te kilkanascie lat w sportach walki?


@ajebo: bił kelnerów, którzy nie potrafili zachować zimnej krwi i przeczekać jego nawałnicy.
Wystarczy że ktoś jest w stanie wytrzymać jego ciosy i włącza się error, tak było w boksie i tak będzie w mma Izu