Wpis z mikrobloga

@Exenex: Nigdy nie zwracałem się do niego w wulgarny sposób, nie ma powodu by mnie wrzucać na czarno. Poza tym ja się nie śmiałem z tych obrazków tylko wytknąłem, że to nie jest miejsce na wstawianie takich rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nigdy nie zwracałem się do niego w wulgarny sposób, nie ma powodu by mnie wrzucać na czarno. Poza tym ja się nie śmiałem z tych obrazków tylko wytknąłem, że to nie jest miejsce na wstawianie takich rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rafaello91: o widzisz, to tak jak ja, a i tak poleciałam na czarno jak i wielu innych xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Nigdy nie zwracałem się do niego w wulgarny sposób, nie ma powodu by mnie wrzucać na czarno. Poza tym ja się nie śmiałem z tych obrazków tylko wytknąłem, że to nie jest miejsce na wstawianie takich rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Rafaello91: o widzisz, to tak jak ja, a i tak poleciałam na czarno jak i wielu innych xD

@Exenex: Ty poleciałaś za śmianie
  • Odpowiedz
możesz robić tylko śmieszki z Real v CP


@Pawcio_cukierek: Byłam pewna, że wrzuci tu zdjęcie tego Nissana. Co prawda myslalam, że pokaże cały samochód, ale myślę, że pochwalenie się nim i 120km/h można odhaczyć. Co będzie kolejne? Jego działeczka 50km za miejscem zamieszkania?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
możesz robić tylko śmieszki z Real v CP


@Pawcio_cukierek: Byłam pewna, że wrzuci tu zdjęcie tego Nissana. Co prawda myslalam, że pokaże cały samochód, ale myślę, że pochwalenie się nim i 120km/h można odhaczyć. Co będzie kolejne? Jego działeczka 50km za miejscem zamieszkania?

@Exenex: chyba tylko to mu zostało z listy rzeczy którymi się chwali xD
Stanowisko gejmingowe -
  • Odpowiedz
No chyba że zacznie jeszcze wstawiać zdjęcia żony i pracy jak niektóre wykopki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pawcio_cukierek: wstawiał też swoje stanowisko gejmingowe w pracy, ale niedługo potem je usunął. Szczęśliwie zdążyłam zrobić screena xDD
  • Odpowiedz