Wpis z mikrobloga

k---a tydzień temu zatkałem rurę odkurzacza czymś i nie mogę do tej pory odetkać, ja p------e, nie mam już pomysłu

rura taka jak tutaj, ktoś ma jakiś pomysł? bo jak nie to w tygodniu kupuję nową rurę

różnymi drucikami próbowałem i niwuja, a nie da sie tego po prostu przepchnąć bo picrel rura ma zakrzywienie na końcach.

#pytaniedoeksperta
login-jest-zajety - k---a tydzień temu zatkałem rurę odkurzacza czymś i nie mogę do t...

źródło: comment_1619291984eJSQrnIy33KKcuq0mBEl7D.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Magadanka: tydzień czasu się z tym pieprzyłem XD ale już wiem czemu - wpadł tam kawałek metalu który "trzyma" rurę, tj taki dzyndzel co się go naciska żeby nałożyć rurę i żeby się nie obracała, temu utkwiło w środku

operacja zakończona pomyślnie, skarpetka usunięta, kawałek metalu wrócił na miejsce, rura sklejona, poszkodowanych brak :D
  • Odpowiedz
@Magadanka: nie, skleiłem taśmą do klejenia folii ogrodniczej (bo pracuje przy rozciąganiu) a później duct tape na to chociaż sama by wystarczyła, można ciągnąć za rurę jak w oryginale + nie przecinałem jej całkowicie, tam w środku idzie drut w spirali i tego drutu nie ciąłem, nie było potrzeby

mam chyba z 7 różnych rodzajów taśm do różnych rzeczy xD

  • Odpowiedz