Wpis z mikrobloga

@rmbobster:

Trzeba wiedzieć gdzie i co kupować.

Halo ja grab odbjur jak mnie słychać? Na targu w #!$%@? cebula za dwa złote kilo, łod pana Henia tu w lewo za rogiem ma stoisko. A u was jak? Halo tu brzoza depesza z #!$%@? przyszła, tam jest w parzyste dni nieparzystych miesięcy dzień targowy i przyjeżdża pan helmut z zadupia, który sprzedaje worek zimniokuw za dwajscia, podkreślam DWAJŚCIA ZŁOTYCH!

Tak widzę
  • Odpowiedz
@mwmichal: Dzisiaj na składniki do sałatki z selera wydałem 90 zł (poza lista kupiłem banany), do tego osobno pierś z kuraka i szynka i mam zakupy za 130 złotych na #!$%@? dwa dni jedzenia to jest #!$%@? żart a warto dodać ze jestem cebula i lubie przeważnie kupować tanio
  • Odpowiedz
@mwmichal: Dziś miałem podobne iks de jak w lidlu 101 złotych zapłaciłem za jakieś gówna podstawowe- mleko, jajka, bułki, masło, jakieś jogobelle, z burżujskich rzeczy to była cola 1L za prawie 5 złotych, ciasto za 8 złotych i cilit bang za 15, jeśli w ogóle środki czystości można uznać za burżujskie. Ten kraj to parodia, tu się żyje od wypłaty do wypłaty jak w 1999 roku.
  • Odpowiedz
@r333m4k444: @szczurek_87: @tellet: A róbcie sobie zakupy gdzie chcecie. Ja jadę raz w tygodniu jadę na targ, marketu i przez cały tydzień nigdzie nie biegam bo szkoda mi czasu i zdrowia. W każdym mieście znajdzie się targowisko i to nie jedno a jak ktoś lubi jeść przetworzone gówno z marketu to jego interes i zdrowie ¯\_(ツ)_/¯
@emesc: w leclerc 5zł więc OP nie wie
  • Odpowiedz