Wpis z mikrobloga

Robaki kłócą się która konsola obecnej generacji jest lepsza, a wystarczy kupić Xboxa Series X/S + PS4 i obecnie żadna gra cię nie ominie na rynku. XBOX do gier z całej linii gier z gamę passa + gier pecetowych (Stadia i GeForce Now) + emulatory PS2 i niżej. PS4 do exow + gier z PS3 w ps now.
Ps5 jedynie ma exa w postaci gry w dmuchanie w pada i gokartów battlerotyale. Remake Mrocznej Duszy (Soniarza) nie liczę bo każdy soniarz już go ograł albo może ograć w edycji PS3 i będzie to to samo doświadczenie.
Proszę teraz bez kłótni. Czy są jakieś ukryte korzyści lub coś czego nie oferuje XSX + PS4, a oferuje to ps5?
#ps4 #ps5 #xbox #xboxseriesx
  • 15
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu Demon Souls to ja ograłem 10 lat temu. Returnal no spoko wygląda ale nie za taką cenę i Rachet nie jest dla mnie seria którą lubię. Ten z PS4 mi się podoba ale nic więcej.
Może za jakiś czas kupię ps5 (+/- 3 lata) ale nie w chwili obecnej. Ta konsola nie ma nic takiego czego by nie miał Xbox. Bo obie konsole nie mają gier ale przynajmniej Xbox ma je
@Policjant997:
- Dźwięk przestrzenny dla każdych słuchawek
- Haptic Feedback i Adaptive Triggers
- Wszystkie nadchodzące tytuły na PS5
- PS Plus Collection

Coś by się znalazło jeszcze, ale ps4 nie posiadałem więc ciężko mi dokładnie porównywać.
Co do DS, odpal Mafie pierwszą i powiedz że to dokładnie to samo doświadczenie co Definitive Edition, wiesz że to nie prawda.
@kurminator wiem bo Mafia to prawdziwy remake ze zmianami w każdym aspekcie od fabuły do mechanik czy noqego contentu, a nie podmiana assetow jak DS. Spójrz na remaster Cod 4 MW z 2017 roku. Remaster zrobiony identycznie jak ten DS tyle że nie oszukują, że to remake
@Policjant997 Podsumowując - ograniczają cię fundusze więc wybrałeś bardziej budżetową opcje i teraz wszystkim dookoła próbujesz wmówić że nie dosyć że tańsza to jeszcze lepsza. Syndrom bolaka-robaka który będzie wmawiał że Xiaomi jest lepsze od iPhone'a somsiada bo zwyczajnie go nie stać.

Generalnie wasza aktywność pod tagiem #ps5 jest najlepszym dowodem na to że zwyczajnie leczycie jakieś biedackie kompleksy.
@rowerek404 może dlatego, że PS5 i tak nie obsłuży gier lepiej niż PS4 (we wstecznej). Tu też punkt na korzyść Xboxa bo on gry we wstecznej kompatybilności wykorzystuje moc do większej ilości fpsow i większej rozdzielczości.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: ja PS4 sprzedałem i narazie sam xsx, ps5 w połowie generacji jak wyjdą exy które mnie interesują - to jest najlepsza opcja. A najbardziej budżetowa to gamepass xcloud + jakiś lapek czy pc.
@BezKrakaNiePograszMakaroniarzu: Mnie stać na wszystko mam najnowsze sprzęty Apple i wole Xbox Series X niż jakieś PS5 gdzie na to nie ma dobrych exów, bo jakaś stara gierka co kazdy ograł 10 lat temu mnie nie przekonuje. Pająk to jest to samo co było więc wielkie DLC to też marna pociecha. Nic innego tam nie wyszło w stylu GoW aktualnie. Na Xbox w ogóle poza The Medium nie wyszło, ale chociaż
@Policjant997: Dla ciebie 30 FPS w 1080p/720p to jest takie samo doświadczenie jak 60 FPS w 1800p/2160p? Nie mówiąc już o detalach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Grając kilka lat na monitorze 144hz nie jestem w stanie grać w gry które chodzą poniżej 60 FPS ( ͡ ͜ʖ ͡)
@m4ni3k1337: dobra, ale ten demon souls nadal wygląda tak samo drewnianie (pod względem animacji) jak oryginał i lepsza grafika tylko to uwydatnia. Ostrzyłem sobie na to zęby ale jak zobaczyłem gameplay to ja sobie jeszcze przejdę Sekiro na nowej generacji.
może dlatego, że PS5 i tak nie obsłuży gier lepiej niż PS4 (we wstecznej)


@Policjant997: ogrywam ostatnio vampyra i wiem że wszyscy narzekali ze gra jest unplayable bo co chwila #!$%@? na ps4 ( nawet jak ktoś tam ssd włożył) tym czasem mam już ostatni chapter i żadnego crasha nie miałem, nawet robiąc rzekomo najbardziej crasujace rzeczy (bieganie po mapie i omijanie przeciwników). Inne gry też działają o niebo lepiej, nie