Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie w sumie do ludzi 25-30
Też tak macie, że ciekawi was co u starych znajomych ze szkoły (gimbaza, średnia) i w jakiś sposób porównujecie się? Czy wieczne klasowe ofermy wyrobiły się i mają ciekawe życie a klasowe chady skończyły ostatecznie pchając wózek? A może ci co zawsze przejawiali jakieś cechy tylko je pogłębili i ci co mieli się wybić i tak sie wybili i zrobili kariere? Jakbyście się porównali z wtedy do teraz? Wiadomo, że facebook, instagram, linkedin i inne źródła nie oddają tego co na prawdę dzieje się w ich życiu ale największe przegrywy nie dodawałyby zdjęc z wakacji z różnymi laskami a chadom ciężko by było ukryć dodatkowe kg w pewnym wieku i brak błysku w oku.

#przegryw #tfwnogf #mlodosc #szkola

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6083e555274de8000a9a249a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: dobijam powoli do 30 i zupelnie mnie nie interesuje co u moich znajomych ze szkoly (nie mowie tu o jakis dobrych kolegach). Na facebooku praktycznie wszystko poblokowalem, zeby mi ich ryje nie wyskakiwaly. Ale i tak mam na fb dodanych ludzi tylko z liceum, a wiec o tych z podstawowoki i gimnazjum nie wiem zupelnie nic i mi z tym bardzo dobrze
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Czasami bierze mnie dziwna nostalgia, że przeglądam ich profile, po czym następuje wielka fala obrzydzenia. Z jednej strony, w domu było wyjątkowo lekko, za to w szkole pełnowymiarowy koszmar, a wspomnienia trochę się wymieszały i wyzwalacz w postaci profilu starego znajomego z klasy wywołuje mieszane uczucia.
  • Odpowiedz