Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
zadzwiajace jest. Siedze sobie na bankier, gdzie pozytywnie tworzy się akcja 500 up dla #cdp #cdprojekt a wykop - nic.
Wręcz bawi się nadal #gme
GMe, które już ma za sobą swoją świetność. Zaglądam czasem tu by sprawdzić jak rozkładają się opinie, ale tym razem brak współpracy i tylko memowanie z CDp trochę smuci. Tak śmiał się wykop z ludzi, a dziś to można w sumie popatrzeć na wykop z politowaniem :))
#gpw #gielda #pozdrawieniazbankiera


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60831e63274de8000a9a23ef
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
GMe, które już ma za sobą swoją świetność


@AnonimoweMirkoWyznania: Mówisz żeby sprzedać ze stratą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

Siedze sobie na bankier, gdzie pozytywnie tworzy się akcja 500 up dla #cdp #cdprojekt a wykop - nic.


Aż tak szaleni to my tu nie jesteśmy. Na każdą stronę wpisów muszę dać 75% raportów bo jedynie zaśmiecają.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: po 1 już dawno ustaliliśmy tutaj że gme to hazard i mają osobny tag do poklepywania się po plecach. Po drugie CDP jest w trendzie spadkowym i na razie nic nie zapowiada odwrócenia trendu, te wasze dyskusje tam wyglądają jak zlot chorych psychicznie. Po trzecie, jest wśród nas wiele osób które kupowały CDP i wiszą na hakach. I lepiej sobie pożartować z tego wrzucić zabawnego mema żeby poprawić humor sobie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie wiem na jakiej planecie żyjesz, ale na pewno nie na ziemi. Nawet antyfan musi przyznać, że GameStop zmienia się na lepsze. Mają darmowy rozgłos i rzeszę potencjalnych klientów. Wprowadzają model biznesowy na miarę XXI wieku. Nie wiem jak będzie, gdy cena nie osiągnie 2109373920$ za akcję, ale na razie mają dobrą opinię. Dlatego też ludzie chętniej pakują w to pieniądze, bo pomimo, że głównym celem jest squeeze, to spółka
  • Odpowiedz
@Mamutowy: Ale jaka będzie ta realna wartość gdy squeeze już nastąpi (albo gdy w ogóle nie nastąpi)? Nie sądzę żeby było to więcej niż $50, a nawet ta wartość wydaje się dosyć optymistyczna.
  • Odpowiedz
Można spekulować o przyszłej wartości, ale to wróżenie z fusów. Są różne warianty i podwarianty. Nie jestem też ekspertem giełdowym.

Jeśli squeeze nastąpi i osiągnie wysokie wartości, to co oczywiste, nastąpi drastyczna wyprzedaż akcji. Później nastąpi wzrost, pewnie dość szybki. Ludzie którzy zarobili na GME, zainwestują w nią ponownie, bo jak pisałem wyżej, firma ma podwaliny pod coś większego (na razie same podwaliny). Mają też sentyment. Dodatkowo fundusze jak BlackRock i Ryan
  • Odpowiedz
@DexterFromLab w styczniu/ grudniu też każdy na wykopie wydał wyrok, ten kto kupił mógł wyjść na 380, wchodząc na 240-250 więc wykopowi eksperci o kant dupy a najlepiej robić na odwrót, ale przysszlsoci nikt nie zna i może będzie spadać, a może rosnąć, każdy decyduje za siebie
  • Odpowiedz