Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo,


informujemy, że od 1 listopada 2013 r. zmienia się "Taryfa Opłat i Prowizji Alior Sync". Zgodnie z zapisami nowej Taryfy pierwsze 3 wpłaty we wpłatomacie na rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe i oszczędnościowe Klienta w danym miesiącu są darmowe. Za kolejne wpłaty pobierana będzie prowizja w wysokości 0,5% wpłacanej kwoty, minimum 1 zł.

#alior #aliorsync #sync #bank #podwyzka #informacja
  • 32
@matiit: nie wiem czy alior ma własne wpłatomaty. Za cennikiem :

Wpłata gotówki we wpłatomacie Euronet od każdej wpłaty


0,5% kwoty wpłaty,


min. 1 zł *2


*2 Niezależnie od liczby posiadanych rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych i oszczędnościowych, bezpłatnie realizowane są 3 wpłaty na rachunki danego klienta w danym miesiącu kalendarzowym,

@kropek00: to niech nauczą się tagować
@StalowyRoman: obecnie nie ma nic lepszego od Aliora. Jeśli już chcesz wpłacać hajs częściej niż 3 razy w miesiącu to możesz sobie założyć darmowe konto w BZWBK. Dupy nie urywa, ale się nie płaci jak się nie korzysta. Można używać go jako "zastępcy" wpłatomatu. Wpłacać w oddziale i sobie przelewać na rachunek w Alior Sync.
@Wapniak: jeśli chodzi o wpłatomaty, to mają tylko sieci Euronet. Nie mają własnych.

jak wpłacał mi ktoś na konto, w placówce alioru, to nawet opłaty nie pobierali, ale nie wiem czy to tak zawsze, czy do jakiejś kwoty.


Może robił przelew? Z tego, co mi wiadomo, to jest prowizja na wpłatę na rachunek w Syncu w oddziale Alior Banku.
@szczepqs: jeśli mają tam bezpłatne konto i je założysz, to tak. Chyba, że chodzi ci o to, że idziesz do placówki Alior Banku i tam wpłacasz na konto w Alior Sync. Jak ja chciałem to zrobić (fakt, kilka miesięcy temu), to chcieli wziąć prowizję jak za wpłatę na rachunek w obcym banku.
@kropek00: Ja #!$%@?ę. KONTO w Aliorze, KONTO, KONTO. Wpłacasz do Aliora, przelewasz do Sync. Dokładnie taki sposób jak Twój, tylko lepszy, bo nie czekasz parę godzin/dni na sesję elixir przy przelewie, tylko masz od razu.
@szczepqs: to nie jest konto tylko możliwość opłacenia rachunków za prąd, gaz czy telefon w placówce. Nie jest to równoznaczne z możliwością wpłaty na dowolne konto w Polsce. Mogą mieć ograniczoną pulę odbiorców. Musiałbyś się przejść do oddziału i się dowiedzieć.