Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 365
Dostawczak wziął i spalił się ze wstydu.

Podobno #warszawa w nocy.
Nie popieram, ale rozumiem.
Jeżeli prawo nie może przerwać publikowania takich zdjęć w przestrzeni publicznej, to ludzie mają prawo reagować.

I gdyby ktoś pytał dlaczego.
W wyniku ich wojenek ideologicznych, skutkiem jest oglądanie takich fotek przez małe dzieci na ulicach i z tego powodu -jest to bardzo grzecznie mówiąc - niestosowne!

#bekazkatoli #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #prolife #dzbanywiary #konfederacja #bekaznarodowcow #bekazkonfederacji #aborcja #pis #babylivesmatter
Pobierz s.....s - Dostawczak wziął i spalił się ze wstydu. 

Podobno #warszawa w nocy. 
Nie p...
źródło: comment_1619248720PPt2HLTioaxS2T2Ljne7fG.jpg
  • 81
@qluch: Stary ja nawet nie jestem lewicowy xD to że ktoś jest przeciwko ciężarówkom z martwymi płodami na plandece to symptom rozumu i godności człowieka, a nie coś lewackiego xD każdy normalny człowiek powinien byc przeciwko tym kłamliwym, manipulatorskim sloganom i zdjęciom.\

Walcz z chochołem dalej.

Wiadomo, przykład tolerancji, wchodzisz mi do domu w obłoconych butach nieproszony i roznosisz mi syf po podłodze, to każę ci #!$%@?ć - i zaorany lewak
co na pewne #!$%@? transowi XDD
@huudyy a jaki to problem? Tyle że nie o to chodziło w tym wpisie tylko o hipokryzję lewarów więc skoro nim nie jesteś to po wuj się #!$%@??
Chciałem zgłosić ludzi naruszących art 51 kw


@Kuklak: liczę że nie okażesz się hipokrytą i zgłosisz z tego samego artykułu paradę równości. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@L3stko: Zgromadzenia antyaborcjonistów nie zgłosiłem za hałas. Mając legalne zgromadzenia mają prawo głosić głośno swoje poglądy przez megafon i namawiać ludzi do poparcia swoich postulatów. Tak samo jak legalna parada równości ma prawo hałasować swoimi postulatami. Tak samo jak legalna procesja katolicka ma prawo śpiewać religijne pieśni. Jeśli któreś z tych wydarzeń zacznie hałasem zakłócać mój spokój, to je zgłoszę
Stary ja nawet nie jestem lewicowy xD


@Szalom: o widzisz, a ja nawet nie jestem prawicowy XD nieźle, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czyli ty robisz chochoła najpierw nazywając mnie pwaraczkiem. Spoko sobie pogadaliśmy.
@qluch: no, a czym ty się różnisz od lewaka w rurkach, albo innego foliarza? przecież ty się tym emocjonujesz jeszcze bardziej niż oni. Dokładnie ten sam sort ludzi co feminazistki i ultrakatolicy.