Wpis z mikrobloga

Może ktoś doradzi, syn "narazie" wyrósł z klocków i chciałby sprzedać. Nie spieszy mu się i w sumie mogę je przechowywać w piwnicy, może mu się odwidzi bo żal sprzedawać. Klocków jest dość dużo, większość LEGO, ale są też Cobi i noname (na samą myśl o segregowaniu mi gorąco). Wrzucać do piwnicy na lepsze czasy czy sprzedawać? A jak sprzedawać to chyba muszę je rozdzielić, nie? Syn w sumie nie potrzebuje kasy, a jak będzie miał to pewnie wyda bez sensu, może warto zostawić w ramach lokaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego #cobi
Jedynytaki - Może ktoś doradzi, syn "narazie" wyrósł z klocków i chciałby sprzedać. N...

źródło: comment_1619207760jsX4jLEJHsD3URlJrjrB6j.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Wrzucać do piwnicy na lepsze czasy czy sprzedawać?


@Jedynytaki: Jeśli nie potrzebujesz pieniędzy i masz miejsce to możesz zostawić. Z drugiej strony jeśli nie ma do nich sentymentu to może szkoda to trzymać?
  • Odpowiedz
@Jedynytaki: ja bym chętnie się zaopiekował, ale powiem ci tak, nie ma sensu sprzedawać bo tylko stracisz. Dzieciak sam nie wie czego chce, a potem będzie żałował. Lokata to też nie jest i nie będzie bo te zestawy były używane, no chyba, że jest tam jakaś perełka.
Na twoim miejscu bym ułożył zestaw po zestawie, dokupił brakujące elementy bo teraz one są dostępne zapewne, a jak on dorośnie i pomyśli
  • Odpowiedz
@Jedynytaki: w życiu nie sprzedawaj. Ja swoje schowałem na strychu i po 20 latach wyjąłem. Teraz mam zabawę w przypominanie sobie jakie miałem zestawy i kompletowanie :) jakbym je wtedy sprzedał to na pewno bym sobie teraz tego nie wybaczył. Syn będzie wdzięczny za kilkanaście lat jeśli je schowasz :) tylko spakuj szczelnie aby się nie zasyfiły.
  • Odpowiedz