Wpis z mikrobloga

Do ogłoszenia gierek na maj zostało 5 dni, a w sumie żadnych wiarygodnych przecieków jeszcze nie było. Jakieś typy mireczki? Kto zgadnie chociaż jeden tytuł to zawołam i w nagrodę dostanie plusika. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja osobiście myślę, że będą starali się wskrzesić Godfalla i dadzą go za darmo dla posiadaczy PS5. Co dla PS4? Ni mom pojęcia, może Uncharted: Lost Legacy i No Man's Sky? :D
#ps4 #ps5 #psplus
  • 50
  • Odpowiedz
@Adams_GA: mnie tez niezmiernie dziwi ze zawsze musi znalezc sie ktos, kto ma bol dupy o cos co robia inni i stwierdzi ze "x to dla mnie gowno" xD

@Ryszardzislaw: nadal aktualny jest przeciek z Sekiro (cos jak z Days Gone w psnow bedzie, po x miesiacach wkoncu dadza) :P
  • Odpowiedz
@Dante27: Mam prawo do własnej opinii, 90% gier w Plusie to gówno, to że raz na 3 miesiące trafi się jakaś gra która była w miarę spoko, ale posiada ją już 80% populacji bo była na promocji za 30 zł niewiele zmienia.
  • Odpowiedz
@Adams_GA: raz wpadają gry lepsze, raz gorsze, ale jakiegoś totalnego crapu to już dawno w plusie nie było. Weź też pod uwagę, że różni ludzie lubią różne gry i nie mogą cały czas dawać czegoś w podobnym klimacie.
  • Odpowiedz
Mam prawo do własnej opinii


@Adams_GA: nie odbieram ci tego, prawo do bolu dupy tez masz :)

90% gier w Plusie to gówno, to że raz na 3 miesiące trafi się jakaś gra która była w miarę spoko, ale posiada ją już 80% populacji bo była na promocji za 30 zł niewiele zmienia.


@Adams_GA: zajebista argumentacja, to co twoim zdaniem maja dac? Sypnij z 5 przykladami, zebysmy wiedzieli czego oczekujesz.
  • Odpowiedz
teorie o Godfall można łatwo sprawdzić - jeśli jest zapowiedziany jakiś update na 4 maja to jest 50% że masz rację


@janushek: 50%, czyli albo ma rację, albo jej nie ma? :D
  • Odpowiedz
@Cinkito: to pozostałe 50% XD

Sony nie zależy na tym co ludzie sobie myślą o grach z plusa, ani nie będzie tego zmieniać, bo to wszystko jest skalkulowane.


@Adams_GA: raz zmienili jak się towarzystwo konkretnie zesrało XD z tego co pamiętam ta nowa gra chyba wcale nie była lepsza od oryginalnej oferty
  • Odpowiedz
Każdy ma jakieś swoje gry które by chciał, ja bym chciał żeby było więcej gier AAA, nawet wolałbym żeby dali jedną grę miesięcznie AAA zamiast jakiejś średniawej/słabej + indyki. Ale z punktu widzenia rzeczywistości ta dyskusja jest bezsensowna, bo to tylko czcze gadanie. Finalnie i tak ani Sony nie zależy na tym co ludzie sobie myślą o grach z plusa, ani nie będzie tego zmieniać, bo to wszystko jest skalkulowane.


@Adams_GA:
  • Odpowiedz
raz zmienili jak się towarzystwo konkretnie zesrało XD z tego co pamiętam ta nowa gra chyba wcale nie była lepsza od oryginalnej oferty


@janushek: nie no, oryginalnie było nawet nie pamiętam co, ale zamienili na Detroit: Become Human i to w pakiecie z Heavy Rainem. Zamiana była na plus :D
  • Odpowiedz