Wpis z mikrobloga

@6th_Sense: Ach jak tak patrzę na te małe obce ludy to żałuję, że technika wojskowa tak poszła do przodu bo by się tak wdarł w ten tłum liliputów z mieczami. Małe śmieszne człowieczki ;-)
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto Być może. Skoro ogół jest wyższy, to może jednak dzieci również będą o te parę cm wyższe i jednak to np 168cm dzieci będzie jak 165cm ojca? Takie tylko rozważania ( ͡º ͜ʖ͡º)

@GruzinskiMalarz a ja nie napisałam, że na pewno nie, tylko że jest szansa że nie będzie tak źle ()
  • Odpowiedz
@6th_Sense:

Być może. Skoro ogół jest wyższy, to może jednak dzieci również będą o te parę cm wyższe i jednak to np 168cm dzieci będzie jak 165cm ojca? Takie tylko rozważania ( ͡º ͜ʖ͡º)


Obawiam się że ogół jest wyższy również dlatego, że tym niższym mężczyznom jest ciężej znaleźć partnerkę.

@GruzinskiMalarz a ja nie napisałam, że na pewno nie, tylko że jest szansa że nie będzie
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: z tym tesciem w mlodosci to jest niebezpieczna sprawa, bo mozesz ich uzaleznic od strzykawki na cale zycie

@6th_Sense:

albo ojciec tak wychowa, że nie będą się głupotami przejmować i bez problemu znajdą normalną kobietę ;)


niech zgadne, ty akurat wolisz wysokich/twoj chlopak ma 180+ ale na pewno jakas normalna kobieta sie znajdzie xD
  • Odpowiedz