Wpis z mikrobloga

Że też nie ma w Białym jakiegoś urzędnika czy kogoś innego żeby podojeżdżał tych dwóch wariatów ze Szkolnej oczywiście chodzi mi o działanie w ramach prawa bo to jest żenujące.
Jeden od lat zatruwa życie sąsiadom i policji bezpodstawnymi donosami. Drugi wali rozpuch, czyli niszczy swoje zdrowie na własne życzenie, a jak zrobi mu się siniec na czole to karetka go do szpitala zabiera.
Powinni im walić mandaty za bezpodstawne wezwanie karetki czy policji, Konona to może mało by co zabolało, ale Szczur ma działalność i jak nie będzie płacił to mu komornik na konto siądzie.
#kononowicz #suchodolski
  • 8
@farara: to że Konon donosi od lat, a Suchy grzeje nitro od lat nie ma nic wspólnego z frajerami spod bramki, jakoś dziwnie rozumujesz.
Nigdzie nie napisałem też żeby ich pozamykać bo jest to praktycznie niemożliwe.
@dizel81: jak dziwnie? a menel? kto daje mu najwiecej atencji? ja czy jego kleszcz ktory nagrywa na niego filmy? no wina tych ktorzy ciagle o kononie wspominaja bo konon sie nie zmieni no ale ci ktorzy ciagle tam jezdza jednak mogli by sie ogarnac to by nikt w czapke nie dostal az okulary spadli xD

to ty masz podejscie takie zeby wybic wszystkie kleszcze, a moze nie chodzic po prostu do