Wpis z mikrobloga

@Patus_Michal_Pol: będąc nastolatkiem moje wakacje wyglądały tak: pobudka koło południa, pad do łapy, włączenie konsoli, godzina 5 rano, matka wstaje do pracy więc czas żeby iść spać. Zapętl, powtórz. Tak było przy Gran Turismo i FFVII
@Patus_Michal_Pol: No ba, rok temu sobie kupiłem działkę z altanką. Także teraz jak jest ładnie to zazwyczaj biorę żarcie, switcha i ew kindla i gram na działeczce, a że działka w środku miasta to jeszcze gram czasami przez Xclouda bo mam pełny zasięg 5G i wszystko działa jak marzenie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Patus_Michal_Pol: ja mam na kartę w Orange, zab300zl aktywuje pakiet na rok. W pakiecie: rozmowy, smsy oraz 1tb internetu. Dodatkowo za doładowanie za 300zl dostaję 200gb gratis. Więc wychodzi 25pln/ miesiąc za rozmowy/smsy i 1200gb na rok. A no i jeszcze 24gb w roamingu
@Czauczesko: Mam w oragne drugą kartę gdzie płacę 30zł mc. I teraz jak mam 30zł na koncie to mogę aktywować pakiet no limit, gdzie dostaję 20gb neta i rozmowy/sms bez limitu. Dodatkowo za każde doładowanie dostaję 10gb, a za każde kolejne dostaję gratis 2gb więcej (to się sumuje). Więc za 30zł mam 20gb neta + 10gb za dłoadowanie + ponieważ to jest to już 30 w kolei dostaję jeszcze 60gb. Także
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: @mikorys: @Czauczesko: Robiliście jakieś porównania jakości i laga w 4G vs 5G w tym samym miejscu?
U mnie na 4G działa zadowalająco, ale zdarzają się artefakty i lag jest jednak delikatnie za duży, żeby grać np. w fpsy. Jeśli 5G rozwiązałoby problem to miałbym dodatkową motywację do zmiany telefonu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Patus_Michal_Pol: Ten post jest bez sensu... Pytasz czy się graczy, czy wychodzą na dwór z padem żeby przez okno się patrzeć na monitor/telewizor?
Jakbyś zapytał tylko posiadaczy switcha to rozumiem, ale pytać o granie na powietrzu osoby z konsolami stacjonarnymi? Kto wynosi TV na dwór, żeby pograć przez godzinę czy dwie?

Żeby nie było - przy switchu, na dworze jak jest słonecznie to bez sensu jest grać, chyba, że w zacienionym