Wpis z mikrobloga

@lucaseq: Nie wgłębiałem się w to czy robi to sam czy jakaś firma ale ta mają wzięcie. Nawet znajomy starszy, który mało korzysta z internetu wie co to Ekipa bo u niego w domu by to dzieci oglądały 24h. Tyle , że spojrzałem na jeden z ostatnich teledysków a tam laski dupami trzęsą ... to nie wiem do kogo jest to kierowane
  • Odpowiedz
@idziol: sklep próbuje wykorzystać popularność lodów ekipa i dodaje kostki śnieżka,które już nikt nie kupuje xd.Z ekipy widziałem tylko jeden kawałek i był ok,za dziecka też oglądałem różne gówna.
  • Odpowiedz
@Nosradamo: to ja bym zjadł taką kostkę właśnie, więc jak ktoś ma na zbyciu z takich pakietów to chętnie przygarnę ;) Ja tez widziałem ten najbardziej popularny i jest spoko ale to to dla kogo dla 10 latkow? :)
  • Odpowiedz
@idziol: tego akurat nie widziałem xd ale mam z tyłu głowy jakiś teledysk z podobną seksualizacją,który oglądałem za dzieciaka.Adresatem całego tworu ekipy są dzieciaki więc takie rzeczy nie powinny tam się znaleźć.
  • Odpowiedz
Powiem tak, dlatego jest tego tak mało i robią takie cuda ponieważ zeby sklep mogl kupic od przedstawiciela LODY EKIPY musi kupić od korala 5 KARTONOW INNYCH LODOW ( około 250 sztuk lodów ) zeby móc kulic 25 sztuk ekipy xD
  • Odpowiedz
Co za tym idzie, sklep w małej wiosce nie ma prawie szans na to, a jak już kupi to schodzi to w minute, do tego nie wszystkim sklepom przedstawiciel oferuje lody ekipy
  • Odpowiedz
@Nosradamo No #!$%@? #!$%@?, każdy myśli że to mocno limitowane itp A tak naprawdę malo jaki sklep chce na to pójść, bo jeszcze są inne firmy z lepszymi lodami, a żeby kupić 25 lodów muszą kupić prawie 300 innych, więc malo kto na to idzie, potwierdzone info
  • Odpowiedz