Wpis z mikrobloga

@konopskyyy: I co wyjaśniłem już coś z tym? Faktycznie cena fajna. Chciałem kupić i7 ale tu sporo niżej i kopiowanie. Brak chyba jednak mapowanie pomieszczeń??
  • Odpowiedz
@Yebat: kurde uciekł mi ten post. Kupiłem xiaomi i jest spoko. Jedynie wnioski na przyszłość: odkurzacz i mop to średni pomysł. Lepiej dorzucić nieco na lepszy sam odkurzacz
https://www.euro.com.pl/odkurzacze-automatyczne/xiaomi-mi-robot-vacuum-mop-pro-bialy.bhtml?gclid=Cj0KCQjwpf2IBhDkARIsAGVo0D0UYa_5GzD_mL49FaE5IYvBVqgXTTvp2MRpPfwj1tGPtMkjPkZ0PtcaAqBjEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
kupiłem to dokładnie ale lepiej żeby nie mopował a miał 2 końcówki do ściągania śmieci. Mimo wszystko sprzęcik fajny :)
  • Odpowiedz
@konopskyyy: ja kupiłem też coś z serii Xiaomi ale nie to co piszesz powyżej. Mam dwie końcówki do odkurzania. Jedna do samego na mokro i jedna do odkurzania i na mokro. Jestem mega zadowolony. Dodatkowo duuuzy pojemnik na wode (największy z konkurencji). Świetnie mapuje mieszkania i świetnie sprząta. Normalny odkurzacz raz na miesiąc odpalany do gruntownego sprzątania we wszystkich kątach (za meblami itp).
  • Odpowiedz